ПАСХА – ЦЕ ВЕЛИКА РАДІСТЬ

0
497

Майже дві тисячі років християнський світ відзначає свято світлого Воскресіння Христового! І кожного разу Великдень переживається християнами заново.
Знову в наших серцях воскресає Син Божий, знову відроджується весна; знову цвітуть вишні та яблуні.
Великдень – це  свято оновлення, свято чистоти і радості. Люди йдуть до церкви, родини збираються за святковим столом, бажають щастя і добра ближньому. Такі, здається прості та непомітні речі, але вони дуже важливі і необхідні кожній людині, бо все це і є життям! Цінуйте і шануйте кожну мить, даровану Господом нашим! Ми існуємо в цьому світі, на цій Землі, бо потрібні Йому, бо Він любить і береже нас!
Освячуючи у Блумінгдейлі пасочки, митрофорний протоієрей Віктор Полярний, ієрей  Михайшло Лещишин бажали парафіянам і прихожанам парафії Андрія Первозваного Української Православної Церкви Київського Патріархату, щоб сьогодні світ став хоча б трішечки добрішим і чистішим, нехай людські душі будуть багаті на добро, як святковий стіл, чисті, як великодній рушник, і веселі, як українські писанки. Хай величальний церковний передзвін принесе у кожну українську оселю радість, віру, надію і любов та наповнює небесною радістю чутливі серця.
Вірмо, що живучи згідно з Божими Заповідями, нашими спільними зусиллями ми подолаємо всі сьогоднішні труднощі, негаразди та перепони, не загубимося на життєвій дорозі, шукаючи миру, душевного спокою, успіху, перемог, і зможемо наблизити розквіт української нації. Нехай не буде у наших серцях місця для розчарування, розпачу і недобрих думок. І в наших силах змінити життя, зробити його кращим. Відкрийте один одному обійми, вірте, любіть, творіть добро і прощайте. Це – наша місія. Це – місія людства.
 Христос воскрес!
 Оксана ХМАРНА,
«Українське Слово»