ПЕРШЕ ПРИЧАСТЯ – ПЕРЕПУСТКА В ОСОБЛИВИЙ СВІТ

0
984

У неділю, 12 травня, парафія св.о.Миколая УГКЦ святкувала День матері та вітала двадцятьох діток, які вперше у своєму житті прийшли до Святої сповіді та прийняли перше Святе причастя.
Дітей, котрі ходять до школи св.о.Миколая, протягом року готувала сестра Френсис, а інші проходили навчання у суботній школі під керівництвом сестри Джерард.
В цей день катедра св.о.Миколая була переповнена родичами та гостями першопричасників, які прийшли до церкви подякувати Богові за своїх діточок і бути свідками цієї важливої та радісної події у житті церкви і парафії.
Святу Літургію служив ректор катедри о.Богдан Налисник при співучасті шкільного хору під керівництвом Ірини Дичій. Зворушливо та святково звучали релігійні пісні, що злітали з уст хористів.
Отець Богдан у своїй проповіді наголосив, що в цей день відбулось потрійне свято: перше – Неділя святих отців Першого Вселенського собору, які склали Символ Віри, де вказуються нам основні правди християнської віри, друге – День матері, в який ми складаємо пошану та висловлюємо подяку своїм матерям за їхню безмежну любов та посвяту до нас, і  третє свято – першопричасники. Також отець Богдан застановився на важливості виховання дітей у християнському дусі в родинах та у школі.
 Невимовним щастям світились дитячі личка. Немов маленькі ангелята у білій одежі – знаком чистоти і з свічками у руках – символом світла, діти прийшли до храму й урочисто приймали Господа до свого серця. Дух святий переповнив радістю серця усіх присутніх за наших діток – майбутнє нашої церкви та громади.
В кінці служби Божої о.Богдан побажав родинам першопричасників Божого благословення, миру, щастя та любові, а шкільний хор заспівав «Многая літа».
У травні щодня у катедрі св.о.Миколая служиться Молебень до Пречистої Діви Марії. У цей день усі присутні молились, а також просили у Богородиці заступництва та охорони першопричасникам та своїм родинам.
Наталія ПОДОЛЬЧАК,
Чикаго
Фото: Петро Ковтун