Преподобний Меркурій зцілює

0
878

5 грудня 2015 року о 5 годині вечора у соборі святої Софії Української Православної Церкви Київського Патріархату відбудеться служба-акафіст преподобному Меркурію Чернігівському, якого було канонізовано УПЦ КП.

Канонізація відбулася 7 грудня 2011 році за участі архієреїв Церкви при головуванні Святішого Патріарха Філарета. Це є перша людина, яка є канонізована разом із мощами і зарахована до лику святих. Його ікона із мощами є у нашому храмі. Собор св. Софії отримав ікону в дар любові від архієпископа Рівненського-Острозького Іларіона. Владика у червні приїжджав до нашого храму на освячення престолу.

Преподобний Меркурій за час свого життя та і після смерті не перестає дивувати своїми чудесними зціленнями віруючих, які до нього у молитві і у просьбі звертаються. Про такі його чудесні зцілення є десятки свідчень по всій Україні. За цей короткий час перебування ікони у нашому храмі ми маємо теж живий доказ про зцілення хлопця, який довший час жалівся на біль у серці. Коли він став молитися до ікони із мощами преподобного Меркурія Чернігівського, відчув полегшення, а пізніше біль і зовсім минув. Преподобний Меркурій допомагає усім, хто із вірою до нього звертається і зцілює усі недуги.

Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у читанні акафісту до преподобного Меркурія, а також на його іконі із мощами буде освячено єлей для помазання мирян. 

Із християнською любовю,
о. Олексій Касперук – настоятель храму        
Віктор Войтихів – голова парафії

Адреса Собору св. Софії – 6655 W. Higgins Ave. Chicago, Illinois