Spring Community Bike Clinic стартував на Arlington Toyota Scion

0
437

Кожен учасник, окрім розіграшів і призів, також отримав шанс змінити шину чи отримати базові налаштування велосипеда. Усі виручені кошти були скеровані Epilepsy Foundation of Greater Chicago. На заході були присутні Jacqui та Ryan Giuliano, переможець 2015 Ironman World Championship. Фанати велосипедів поставили їм чимало запитань.

Багато виробників, зокрема, Thule Bike Racks, продемонстрували свою продукцію. Один з автомобілів, презентованих у виставковій залі, – 2015 Toyota Sienna. Автосалон надав це авто у кредит Sammy’s Bikes Racing Team, щоб команда взяла участь у змаганнях.

Президент Arlington Toyota Scion і триатлоніст Гері Вікарі (Gary Vicari) розповів про один із видів спорту, які він так любить.

«Я мешкав у San Diego в 1983 році, працював на RCA Distributing. Один із моїх клієнтів спитав мене, чи не хотів би я долучитися до триатлону. Він хотів здійснити поїздку на велосипеді, але не вмів плавати. Ми поїхали в Ensenada у Mexico, щоб взяти участь в естафеті. Буквально перед тим, як ми пострибали у воду, мені сказали, що неподалік плавають акули. Тож ми повинні були плавати дуже швидко!», – ділився спогадами Гері Вікарі (Gary Vicari).

«З тих пір я займаюся цим видом спорту час від часу протягом майже 25 років», – уточнив Гері Вікарі (Gary Vicari).

Free Spring Community Bicycle Clinic сподобався й учасникам, і команді, а також Epilepsy Foundation. Упродовж найближчих місяців Arlington Toyota також буде присутній на місцевих змаганнях EGO Racing у Palatine, Lake Zurich та інших місцях.

Arlington Toyota Scion широко відомий не тільки завдяки великому вибору автомобілів, але і завдяки великій кількості подій, які автосалон організовує щороку.
«Восени ми маємо Around the World Food Tasting Fundraiser. Усі доходи від цього заходу ми офіруємо Clearbrook, некомерційній організації, яка підтримує людей з обмеженими можливостями», – розповів Гері Вікарі (Gary Vicari).
«Ми збираємо у будь-якому місці від 300 до 400 учасників. Завдяки цьому дуже успішно проходять збори коштів для Clearbrook. Ми також є спонсором багатьох літніх заходів у Palatine Park District», – продовжував пан Вікарі.
Гері Вікарі сказав, що якщо хтось думає про конкуренцію у майбутньому в триатлоні, то повинен підходити до спорту з точки зору безпеки і довголіття. «Всякчас одягайте велосипедний шлем, залишайтеся на правому боці дороги,
пантруйте за сигналами світлофора, уникайте купання у воді наодинці. Не забувайте робити розтяжку перед тренуванням, щоб уникнути травм», – консультує Гері Вікарі.

«Ласкаво просимо у клуб, який обслуговує ваш вид спорту», – додав Гері Вікарі (Gary Vicari). «Багато клубів є дешевими. Для того, щоб приєднатися до деяких з них, по-трібно сплатити лише $25-30 за рік, як от Arlington Trotters, Alpine Runners. Це лише деякі з них у нашому регіоні. Таким чином, ви можете стати однодумцями зі спортсменами. Ви не просто займатиметеся наодинці. Вони дадуть вам більше мотивацій̈ для досягнення перемоги і зарадитимуть чинити спротив спокусі відпекатися від занять. А ще  можуть помогти навіть кинути палити. Потім, коли ви відчуєте, що готові, почніть з участі у конкурсних заходах на відстані, яку ви можете подолати. Хай це просто суперспринт з триатлону або марафон. Бодай це просто для того, щоб весело провести час!»

Дізнайтеся більше про майбутні події спільноти на ToyotaArlington.com

Vera.S@mychinews.com
Віра Савченко, Chicago News
Фото: Chicago News