Noche de Espana!

0
536

Танцювальний колектив “ Громовиця” – гордість українського Чикаго. Вихід цього гурту на сцену завжди викликає бурхливі овації. І танцюристи ще жодного разу не розчарували своїх прихильників. Чи це вечорниці, чи Кабаре, чи виступи на різноманітних концертах і фестивалях. Молоді люди в колоритних костюмах, із запалом та неймовірною енергією, з чудовими усмішками на обличчях дарують нам свої танці.
Забава “ Noche de Espana!”, яку організувала “Громовиця” перед своїм турне до Іспанії, була просто неперевершена! Здавалося, що переступивши поріг залу, ми потрапили просто на вулиці Мадриду чи Барселони. Освітлення, оформлення столів, чорне елегантне вбрання танцюристів і червоні квітки у волоссі дівчат – все це навіювало якусь таємничість і загадковість. А ніжні звуки флейти, сопілки та саксофону (у виконанні чудового музиканта Андрія Чуйка) немов на крилах відносили нас у прекрасну та далеку країну Іспанію.
Гості, зачаровані приємною атмосферою в залі, жваво спілкувалися та розглядали чисельні та різноманітні виграші і лотареї. Дякуючи спонсорам, на глядачів чекали великі несподіванки: відпочинок у Колорадо, заняття йогою, фотографією, спортивні призи, виграші від школи Балету та Народного Танцю, подарункові картки до ресторану, готелю, нагороди від “Громовиці” та багато інших цікавих речей. Зал був переповнений, жодного вільного місця за столами. Це був аншлаг! А попереду – ціла низка приємних несподіванок! Ось на сцені з’являється  “The Chicago Flamenco Ensemble”. Важко знайти потрібні слова, щоби описати всю красу Фламенко танцю та надзвичайну граціозність його виконавці! Затамувавши подих, весь зал спостерігав за бездоганними рухами танцюристки та за дивовижним виразом її обличчя! Це були хвилини, коли людина поринає у вирій танцю та не помічає нікого та ніщо навколо себе. Тільки музика та танок! Браво “ The Chicago Flamenco Ensemble”, браво організаторам вечора, які запросили цей колектив для виступу.
Темніє в залі, під запальну іспанську музику на танцювальний майданчик гордо та статечно виходять “ іспанки та іспанці ”  з “Громовиці” та поринають у неймовірно емоційний танець (потрібно подякувати за хореографію  помічнику керівника колективу Данусі Пилипчак-Василишин). Здавалося, що ми в дійсності сидимо на якійсь площі в Барселоні і милуємося мистецтвом іспанських виконавців!
Після смачної вечері, господиня забави пані Роксана Дика-Пилипчак розпочала веселі ігри та танці. Важко було всидіти за столами, адже запальні іспанські мелодії не дають жодної можливості просто бути байдужими і таке враження, що танцювали всі. А тим паче, що грала група “ Акорд ” під керівництвом талановитого музиканта Андрія Чуйка. Лунали французькі, іспанські, українські та американські мелодії.
Цей вечір був особливим і незабутнім по своїй оригінальності та вдався на славу! Дякуємо всім, хто спричинився до проведення цієї забави: Касі «Самопоміч»,  багаточисленним спонсорам, жертводавцям, членам організаційного комітету, керівництву Культурного осередку, батькам танцюристів, керівникам танцювального ансамблю “Громовиця”, гурту “Акорд” та її керівнику Андрію Чуйку, всім учасникам і гостям! Особливо теплі слова подяки належать тим людям, яких ми не бачимо на сцені, але без яких не було б таких успішних концертів та забав. Дякуємо Романові та Івасеві Пилипчакам за вашу працю, за казкове перевтілення залу осередку та за фантастичну подорож у романтичну Іспанію.
До наступної зустрічі 20 травня в Harris Theater на концерті нашої славної  “Громовиці”.

Галина БАГАН
Світлини Максима ПРОКОПІВА