Руслана поділилась планами з діаспорою

0
610

Минулої неділі у Блумінгдейлі побула Руслана Лижичко (сценічне ім`я співачки – Руслана) – популярна українська співачка, композитор і продюсер. У неї дві вищі музичні освіти, великий досвід професійної роботи в шоу-бізнесі. Співачка сама пише і аранжує музику і навіть режисує кліпи. Співачка прибула у супроводі меценат Євгена Сура.
У чому феномен Руслани? Справа не в мові — адже знамениті Русланині вокалізи на «гей-¬гей!» чи «на-¬най» не належать до жодної в світі мови й беруть вас за живе поза всяким словесним смислом, на рівні майже первісному, коли люди ще не придумали собі мову.
Руслана дебютувала в середині 1990-х. Вона не загубилась серед цілої когорти зоряних імен, стала добре знаною вдома, а згодом і за кордоном. Енергія, яка вирує в її музиці, заряджає і мотивує слухача найвищою мірою. Це стало очевидно після її «Диких танців», що перемогли на «Євробаченні¬-2004» в Стамбулі. Пізніше той виступ Руслани німецькі експерти назвали взагалі найкращим за всю історію Євробачення. Майже 100 тижнів трималась на верхівках європейських музичних чартів пісня Wild Dances. Альбом «Дикі танці» 2003 року став лідером продажу в Україні, офіційно було продано 100000 копій.
Як співачка і волонтер, була активною учасницею обох київських Майданів. Зокрема, другий Майдан зробив її ім’я таким відомим, що вона увійшла до Топ¬-10 напопулярніших жінок світу в 2013 році (за версією журналу Forbes). Руслана отримала звання Народна артистка України 2004-го, була обрана до українського парламенту в 2006-¬2007 роках, а в 2013 році стала кавалером ордена «За інтелектуальну відвагу».
 На цьому співачка не зупинилась. Вона поділилась планами на майбутнє, запросивши усіх бажаючих на два дійства – «Святе Різдво в Конотопі»  (Різдвяна Літургія у соборі Пресвятої Богородиці, м. Конотоп, Сумська область), «День Незалежності в колисці Української державності» (Батурин, Палац Розумовського, 23 серпня 2018 р.). До речі, ці проекти фінансово підтримує парафія св. Андрія Первозваного Вікаріату УПЦ КП в США та Канаді.
У Блумінгдейлі Руслана поспілкувалась з управою парафії св. Андрії Первозваного УПЦ КП, українською громадою.
Вікторія ГІРЧАК
Фото автора