Разом – ми велика сила

0
702

17 серпня 2018 року Kредитова Спілка “Будучність” у Воррен, Мічиган, разом із її філіями у Гемтремк і Вест Блумфілд, об’єдналась із
Кредитовою Спілкою “Самопоміч”.

“Самопоміч” радо вітає членів з штату Мічиган у своїй кооперативній родині!

У своєму привітальному слові до членів з штату Мічиган, президент установи/виконавчий директор Богдан Ватраль наголосив: “Будучи членами УАФКС “Самопоміч”, будьте певні, що ви та наша спільнота процвітатимуть!”
“Самопоміч” була заснована в 1951 році, щоб надавати фінансові послуги своїм членам та допомагати громадам, яким вона служить. За ці десятиліття діяльності установи, члени “Самопомочі” досягли фінансової самодостатності та економічної свободи.
Від 1951 року “Самопоміч” зростала і процвітала. Розширились послуги Кредитівки, кількість філій та години урядування. “Самопоміч” допомагає у будівництві церков, громадських центрів та музеїв, допомагає молодечим організаціям та школам.
Kредитова Спілка “Самопоміч”, її члени та громадські організації, до яки вони належать, стали невід’ємною частиною етнічної мозаїки – Сполучених Штатів Америки.
Кредитівка “Самопоміч” завжди залишається вірна своєму гаслові – “Свій до свого по своє”.
Федеральна Кредитова Спілка “Самопоміч” – це фінансова кооперативна установа, яка надає своїм членам різноманітні фінансові послуги на високому рівні та на вигідних умовах, використовуючи найновіші технології.
“Самопоміч” нараховує понад 23,000 членів, активи становлять понад $550,000,000 i резерва становить понад $100,000,000. Філії “Самопомочі” розміщені тепер у трьох штатах США – Іллінойс, Нью-Джерсі та Мічиган, з головним бюро у Чикаго.
Докладна інформація про всі послуги, які надає Кредитова Спілка “Самопоміч”, доступна онлайн у розділі “Disclosures” за веб-адресою: www.selfreliance.com.
Ощадності в “Самопомочі” застраховані агенцією федерального уряду NCUA до суми щонайменше 250,000 дол., а депозити на особистих пенсійних IRA рахунках – на додаткових 250 тисяч дол.
Прес-служба УАФКС “Самопоміч”