Плекали найбільші моральні чесноти – віру, надію і любов

0
742

30 вересня православна церква згадує пам’ять святих мучениць Віри, Надії, Любові та їх матері Софії, які постраждали за християнську віру. Християнська громада міста Чикаґо мала змогу долучитися до вшанування святих мучениць у катедрі святої Софії УПЦ КП, в якому минулої неділі відбулося храмове свято.
Разом із настоятелем нашого храму отцем Олексієм Касперуком святу Літургію відслужили митрофорні протоієреї Борис Забродський, Віталій Лілікевич, Василь Думка, Михаїл Плескун, протоієреї Ярослав Василик, Михайло Васенда, Дмитрій Бігун.
Після Літургії священики посвятили воду та разом з парафіянами помолилися за мир в Україні. По закінченні відправи парафіяни та гості були запрошені до прицерковної зали, де продовжили святкування. Із привітальним словом до громади звернувся голова управи парафії Віктор Войтихів, який принагідно згадав із вдячністю жертводавців та будівничих нашої катедри.
Святковий обід розпочався з молитви та благословення їжі. Під час святкування парафіяни та гості продовжили вітання звернені до настоятеля о.Олексія та громади. Так, від імені сестринства виступили голова Люба Путренко та Марія Войтихів.
Музичний супровід святкування дарувала вокально-танцювальна студія «Елегія» під керівництвом невтомної та завжди жвавої Світлани Поляк. Цього разу дитячу студію представляли Іван Когут, Марічка Гарматюк, Ксеня Левкович, Вікторія Ключенко, Марічка Бенько, Соломія Михайлюк та Анастасія Чорній. Гості свята щирими оплесками дякували дітям за їхній талант та можливість насолодитися чудовою українською піснею.
За смачні і запашні страви до святкового столу особлива подяка сестринству та усім небайдужим людям, які дбають про добро своєї громади. Нехай Господь укріпить їх та усіх нас у християнській вірі. Хай наші серця повняться радістю, душа – щирою молитвою, а домівки – спокоєм, щоб ми, наслідуючи приклад святих мучениць, плекали у своєму житті, у родинах та серцях найбільші моральні чесноти – віру, надію і любов.
Оля Кметь,
Чикаго