CONNECTION U-11 переможець турніру KICK THE RUST OFF в штаті Індіана!

0
608

Команда Connection U-11нещодавно повернулась з черговим трофеєм з щорічного престижного турніру в місті Westfield, IN (Kick the Rust Off Indoor Challenge Hosted at Grand Park Events Center January 25-27).

Учасники турніру були поділені на дві групи. Підопічним тренерів Володимира Боєчка та Олександра Михайльського жереб приготував команди з Illinois та Kentucky, останні, до речі, вважались фаворитами змагань. І якщо першу гру з командою CSA Empoli пройшли відносно легко 5:1, то команда Javanon 08 Boys Red виявилась міцним горішком, результат 4:4!

За рахунок кращої різниці м’ячів вийшли з групи на першому місці. Суперником в фіналі був переможець другої групи команда Falls City FCSC 07 Green, яка виграла всі двобої у своїй групі. Фінальний свисток прозвучав при рахунку 4:0 на нашу користь ! Кубок поїхав у Чикаго! Браво, Connection, так тримати !

Результати в дітей приходять, коли паралельно працює команда батьків та спонсорів. Дякуємо за чудову форму компанії AX Express (Андрій Худа). Спасибі всім, хто підтримує наш колектив. А щоб бачити успіхи ваших дітей – записуйте їх на заняття футбольної школи Connection вікових груп від 6 до 14-ти років. Інформація на наших офіційних сторінках та за номером 773-331-2265.

Прес-служба ФК «Connection»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here