«Легше виховувати сильних дітей, ніж відновлювати зламаних людей»

0
858


Ці слова Фредеріка Дугласа актуальні й нині.  Особливо в  нашій благодійній громадській організації Ukrainian Women in Business, яка нещодавно дебютувала з UWB-молодіжним крилом. Першим напрямком нашої виховної роботи став мистецько-прикладний.

Ініціатор напрямку Ірина Васьків розповіла: “Мета нашого заняття полягала в ознайомленні учнів із значенням та походженням різних оберегів. Ми прагнули  поглибити знання учнів у царині декоративно-ужиткового мистецтва; виховувати особливе ставлення до звичаїв і традицій українського народу, культури Батьківщину, почуття патріотизму, усвідомлення своєї національної неповторності. А ще хотіли  прищепити бережне ставлення до предметів побуту, розвивати бажання більше дізнатися про традиції оформлення житла, почуття прекрасного, розвивати художній смак, образне мислення, творчі та комутативні здібності, прищеплювати інтерес до плодів власної праці.”

 Діти мали змогу пізнати цікаві факти про походження українського оберегу дому – підкови. А їхні чудові витвори будуть реалізовані не тільки в колі спілкування, а й протягом наших благодійних акцій, впродовж сезону українських фестин. Виручені кошти будуть направлені на підтримку неповносправних сиріт, що пробують повноцінно утверджуватися в цьому житті на платформі першої спільноти підтриманого проживання – Оселя “Віри, Надії та Любові”. Те, що має світлі початки на землі американській, находитиме своє відлуння і даватиме позитивні парості в Україні. Бо розум і серце завжди мають йти в унісон.

Велика подяка всім батька та дітям, хто знайшов можливість та бажання бути з нами. Й усім, хто зареєструвався, щоб разом іти далі під егідою UWB-молодіжного крила. Нами вже запланована робота у таких додаткових напрямках: етикет, розвиток впевненості та здорової самооцінки; підприємництво, волонтерство, фінансова грамотність. 

Ми запрошуємо до співпраці фінансові установи української діаспори та бізнес. Велика подяка куратору Ірині Васьків за її ініціативу, щире серце та виконану роботу. Спасибі всім членкиням, волонтерам, хто допоміг зробити наше перше студійне заняття справжнім святом з розкішним солодким столом, задекорованим прикрасами від нашої business member Larisa Zatvornitska, Lora’s Floral Arrangements. 

Уклінно дякуємо всім парафіям українського Чикаго за поширення інформації про нашу подію. Запрошуємо всіх бажаючих батьків дітей (він 6 до 16років/дві вікові категорії) приєднуватися до нашого наступного заняття, що планується в бібліотеці м.Найлс на початку травня 2019року. Відтак заняття перейдуть на щомісячну основу. Ми переконані, що тепла, невимушена атмосфера, цікава форма подачі матеріалу допоможуть зробити наші навчально-виховні заняття молодіжного крила UWBⓒ максимально ефективними та корисними. Наставництво  проводиться під керівництвом фахівців – кваліфікованих наставників-кураторів. 

Для реєстрації просимо телефонувати куратору Ірині Васьків: 773.664.9046. 

E-mail: ukrainianwomeninbusiness@gmail.com 

Софія М. Георгієва,

засновник Ukrainian Women in Business (“Українські жінки в бізнесі”)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here