Журно: у Чикаго спочив у Бозі греко-католицький священик Мирон Василь Панчук

0
1177

У Чикаго помер отець Мирон Василь Панчук, священик Української Греко-Католицької Церкви. Попри важку хворобу та прикутість до візка в останні роки свого життя, отець Мирон залишався знаним, діяльним і мобільним.

«Отець Мирон Панчук був особистістю —вільною, щирою, суперечливою, але правдивою. Дуже непросте було життя Покійного — повна чаша терпінь. Він стояв перед великом Богом і з філософським гумором приймав дійсність людської немочі.

Хто бачив, не міг не подивляти, як Покійний роками переносив фізичні страждання, каліцтво, упокорення. Позбавлений ніг, з букетом поважних недуг він дописав і захистив докторат з психології. Його оптимізм, віра, та цікаві погляди дивували і заставляли думати», – написав у Facebook митрополит Філадельфійський Борис (Ґудзяк).

«Сумна звістка прийшла з Чикаго, де помер отець Мирон Панчук, священик Української Греко-Католицької Церкви, якого знали та шанували мабуть усі – і православні, і католики, в Чикаго та в околицях», – написав архиєпископ Чернігівський та Ніжинський Православної Церкви України Євстратій (Зоря).

Редакція газети «Українське Слово» висловлює щирі співчуття рідним і близьким спочилого у Бозі о. Мирона Панчука. Царство йому Небесне!

***

Похоронні богослужіння за упокій душі всесвітлішого отця доктора Мирона Василя Панчука відбуватимуться протягом трьох днів у церкві св. Йосифа Обручника УГКЦ (5000 North Cumberland Ave. Chicago, IL, 60656).

Перша частина парастасу відслужена у середу, 14 березня, о 6 годині вечора. У четвер можна буде попрощатися з небіжчиком з 14 до 19 год.  А о 18 годині відправиться друга частина священичого парастасу.

У п’ятницю, 15 березня, о 9 год. ранку, відбудеться чин священичого похорону. Після цього тіло віддадуть землі на цвинтарі св. Миколая.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here