У кожного в житті є своя історія, власна дорога

0
809

Та, абстрагуючись від всієї нашої унікальності та індивідуальності, ми всі йдемо однією дорогою, дорогою самовдосконалення.

Дуже важливо щоденно вслухатися в те, що нам говорить наш власний внутрішній голос. Ми вчимося думати свідомо, бо розуміємо, що наші думки втілюються в життя і змінюють всю нашу реальність.

Саме з вірою у більш успішну громаду ми вже вдруге започаткували наш практичний семінар з Працевлаштування. Що, як і наші щомісячні семінари професійного розвитку, надає таке необхідне менторство та мотивацію. Ще доніс багато потрібної і цікавої інформації для всіх тих, хто у пошуках кращої професійної роботи, кар’єри, започаткування власної справи, продовження навчання в Америці.

Головним спікером цього разу став Джон Френк, ментор малого бізнесу, благодійна організації SCORE

Генеральний спонсор-спікер – Людмила Любецька, Медичний навчальний центр Гленвю, що готує першокласних фахівців ультрасаунд. А також Василь Кучернюк, школа CDL, та інші.7

Вже традиційно переклад здійснювався професіоналами центру O&V.

А на всіх присутніх чекала смачна перекуска та вишуканий солодкий стіл. Ми щиро вдячні за волонтерство знаменитого фотографа діаспори  Петра Ковтуна. Та вдячні за декорації нашого фотокутка від нашої талановитої, жертовної членкині Лариси Затворницької з Lora’s Floral Arrangements. Нашим генеральним спонсором в цей раз став Medical Educational Center.

А також велике спасибі всім нашим спонсорам за їх підтримку (Фундації «Спадщина», Кредитівка «Самопоміч», Park Ridge Pediatrics, Golf Mill Ford та інш.).

Напередодні семінару я повернулася з ІІІ Міжнародного жіночого бізнес-форуму у Києві, де мала за честь бути однією із спікерів й розповідати про активну діяльність «Українських жінок в бізнесі» тут, в діаспорі; відвідала першу в Україні спільноту підтриманого проживання неповносправних сиріт-випускників Оселі Віри, Надії та Любові, яку ми фінансуємо на Прикарпатті. Саме цей проект несе інноваційні та позитивні зміни до пострадянської системи традиційних дитячих будинків.

UWB підтримує лише ті платформи, які ефективно просувають розвиток сиріт в межах соціокультурної  адаптації та програм професійного наставництва, які дієво допомагають випускникам утвердитися та дійсно знайти себе в дорослому житті.

…Все у цьому світі є енергією! І навіть у цю епоху високих технологій не все можна вирахувати за найдосконалішим алгоритмом, особливо, коли мова йде про людяність всередині нас.

Люди йдуть за людьми, не за компаніями або організаціями! А за проявом альтруїзму, що є найбільш відкритим та найбільш довершеним проявом людської душі.

Я хочу подякувати всім нашим волонтерам і членкиням, що віддано доклалися до впровадження ще однієї успішної події UWB. Особлива подяка координатору заходу Тані Ковальчук, куратору Інні Попко, та куратору волонтерів Наталiї Онисько.

Спасибі всьому духовенству діаспори та громадським організаціям, що допомагали нам у поширенні інформації. Й, звичайно, пароху парафії Св. Йосифа Обручника УГКЦ о. Миколі Буряднику та о. Богдану Налиснику за гостинність, добрі слова та розуміння всієї вагомості такої події.

За ці 6 років ми навчилися виявляти потреби та слабкості нашої спільноти та діяти в балансі серця і розуму!

Ми щиро запрошуємо всіх охочих приєднуватися до наших спільних зусиль. Бо ми визнаємо велику силу співпраці та нетворкінгу й хочемо створити більше можливостей в нашій спільноті.

Ми запрошуємо до співпраці, щоб долучитися до Ukrainian Women in Business, NFP мати власний бізнес не вимагається!

Як працює наше членство дивіться на веб-сторінці:

При бажанні докластись до доброї справи свій внесок можна скласти на UWB www.paypal.me/uwb чи зробити пожертву на рахунок нашої благодійної організації Ukrainian Women in Business у будь-якій із філій Кредитівки “Самопоміч”( номер нашого рахунку: #02163803)

Українські Жінки у Бізнесі це неприбуткова організація, тип 501(c)(3) , яка не сплачує федеральний прибутковий податок EIN ( ідентифікаційний номер роботодавця): 46-5401658

Усі пожертвування не підлягають оподаткуванню та можуть бути враховані як державний та/або штатний податковий кредит, отриманий через благодійні внески. Якщо у Вас є будь-які запитання стосовно Вашого внеску будь-ласка звертайтеся до нас на нашому сайті www.ukrainianwomeninbusiness.com

ukrainianwomeninbusiness@gmail.com або за тел.: 773.837.6262

Софія Міколяш Георгієва,

UWB Founder, Executive Director

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here