Запрошуємо у вишивану ніч!

0
1204

18 травня – Міжнародний день музеїв. З цієї нагоди Український Національний Музей у Чикаго влаштовує неймовірний, джазово-драйвовий вечір з українськими дівами! Поспішайте з квитками! Кількість місць в музеї обмежена. Телефонуйте: 312-421-8020. Вишиваний одяг зобов’язує.

Вартість квитка $40/ танго, вино, вишукана перекуска, романтика емігрантських зустрічей. 
Молода талановита співачка, дипломант конкурсів виконавців творів українських композиторів мецо-сопрано Стефанія Романюк живе у Калгарі (Альберта). З дитинства Стефанія любила співати, згодом закінчила Віденську консерваторію. Записала альбом “Бували дні” і присвятила його бабусі та дідусеві Марії та Степанові Романюкам. До альбому увійшли найпопулярніші пісні Богдана Весоловського, видатного українського композитора. До концертних виступів додалися ще благодійні проекти, організовані самою Стефанією: збір коштів на концертах у Калгарі для допомоги пораненим українським бійцям, які захищають українські землі на Донбасі, передача необхідних речей вимушеним переселенцям, придбання піаніно “Україна” для шкільного ансамблю “Радуниця” зі львівської середньої школи №54…

Інеса Тимочко – молода українська виконавиця власних обробок. Інеса впевнено рухається на шляху “етно-поп”, популяризує наші етнічні мотиви, і робить це якісно. Українському мейнстріму вже багато років не вистачало таких свіжих подихів древніх мотивів. Інеса Тимочко – українська Ванесса Мей, львів’янка з Нью-Йорку. Софі Фрейзер – сонячна артистка з Флориди, чиє коріння в карпатському краю. Вона впевнено завойовує американську сцену, зачаровує слухачів своїм особливим голосом, дарує надію благодійними проектами, заохочує, запрошує, організовує друзів, щоб дарувати щастя. Запрошуємо у травневий музейний вечір. Вишиваний одяг зобов’язує.

Вартість квитка $40/ танго, вино, вишукана перекуска, романтика емігрантських зустрічей.

І буде диво!

Виставка генія Івана Марчука в Чикаго. Унікальна техніка, неповторні миті на гостинці життя. Зустріч з маестро Марчуком і відкриття виставки всесвітньо відомого майстра відбудеться 28 червня 2019 року в Українському Національному Музеї.
Довідка. Іван Марчук – український живописець, народний художник України, лауреат Національної премії України ім. Шевченка, який у 2007 році потрапив до рейтингу 100 геніїв сучасності, що був укладений британською газетою «The Daily Telegraph». Окрім цього, Іван Марчук є членом наукової ради Міжнародної академії сучасного мистецтва в Римі, яка прийняла його до лав «Золотої гільдії», що є першим випадком визнання українського художника інституцією такого рівня.

Многая літа, Юрію!

Юрій Олішкевич  святкує 60-ліття в українському Національному музеї в Чикаго . Двоє друзів, українські художники Юрій Олішкевич і Анатолій Хмара заявили про себе в американському мистецькому світі. Вони вільні у своєму бажанні сказати мовою живопису те, що співає душа. Юрій навчався живопису та графіки у Львівській академії мистецтв. Роки, прожиті на еміграції, торовані творчою наполегливістю, вилились у полотна особистих почуттів, переживань та ідей художників. Експозиція дає можливість в одному просторі побачити двох талановитих і абсолютно різних живописців. Юрій Олішкевич поєднує гармонію колористики в своєрідній художній моделі українського світу. Його твори – це діалоги мистця з довкіллям, котрі продовжують тему, якою захоплювалися в усі часи творці прекрасного – мить життя та промінь вічності. Споглядаючи на них, відчуваєш, що написані вони філософом та реалістом.
Анатолій Хмара, графік, аквареліст, живописець. Закінчив поліграфічний інститут, київську мистецьку Альма-матер. Він якнайкраще втілює у своїх роботах багатство барв природи. Його чиказькі краєвиди огортають вас присутністю на березі Мічигану, допомагають відчути теплий подих вітру та п’янкий запах бузку… Сповнені світла, тепла, повітря, поєднуючи простори неба і землі, вони заново відкривають для нас місто нашого життя чи тимчасового перебування тут. Легкість пензля майстра довершується щирістю спілкування. І не кожному художникові вдається відкрити перед глядачем істину, що життя прекрасне як у звичному плині повсякденності, так і в мелодіях завтрашнього дня. Це під силу Анатолієві Хмарі. Маю честь бути куратором виставок художників, які стали близькими друзями. Спілкування з ними додає кольору кожній годині. Сонячно хай буде кожному, хто вміє 

Марія Климчак,

куратор музею

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here