Іван Яресько святкує 50!

0
733

Голову управи парафії святого Андрія Православної Церкви України, відомого громадського й релігійного діяча Чикаго, мецената, доброго сім’янина, щирого українця і просто хорошу  людину у ці дні з ювілеєм здоровлять, парафіяни, прихожани, рідні і близькі, друзі, громадськість.

Вітаємо й ми з чудовим ювілеєм, з прекрасним 50-річчям. Хочемо від душі побажати міцного здоров’я і неймовірного оптимізму, поваги і любові рідних, вірної підтримки друзів, чудових ідей, доброго благополуччя і світлої удачі.

50 років — це, без сумніву, важлива дата, яка несе в собі досвід прожитих років і мудрість, накопичену роками. Але це і той вік, коли людина може дозволити собі розслабитися і насолодитися кожною миттю власного життя. Нехай же ці золоті роки принесуть Вам, пане Іване, тільки радість і трепетне хвилювання від зустрічей з людьми, безтурботні думки про завтрашній день, спокій і душевну рівновагу. Щастя і здоров’я у Ваш ювілейний День народження!

Півжиття — це так небагато, тому що попереду друга половина — наймудріша, красива і забезпечена — духовно і матеріально. Бажаємо, щоб Бог благословив Вас на нові успіхи, здобутки!

З роси і води!

Редакція «Українського Слова»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here