«Сім’я, друзі, філантропія!» – гасло UWB Ukrainian Women United на 2020 рік

0
689

Днями в українській околиці Чикаго, у новому приміщенні Інформаційного центру “Самопомочі”, відбулася VII річна зустріч благодійної організації українських жінок UWB.

На святкування річниці завітали представники української та італійської діаспори Чикаго, що вже не вперше дружньо співпрацюють з нами. Приємно було відчувати справжню єдність кількох хвиль еміграції. Тепла і дружня атмосфера святкового заходу швидко переросла в соціокультурний нетворкінг.
Роксана Пилипчак, очільниця танцювального колективу “Громовиця”, Лідія Ткачук, президент Українського національного музею, Мотря Мельник, президент Українського Інституту модерного мистецтва, лікар Марія Демченко, активіст і волонтер кількох громадських організацій, мисткиня Оксана Амброз та Луї Раго, маршал параду Дня Колумба, оголосили усім присутнім про майбутні події у їхніх нетворках.

Наша команда отримала теплі слова привітання від багатьох активістів і лідерів української спільноти.

UWB жіноцтво української діаспори єднало і єднає. Наша організація більш детально оголошуватиме про багато позитивних змін та подій іновативного концепту цього року.

Починаючи з нової назви UWB Ukrainian Women United/UWB організація українських жінок, що дасть нам змогу бути більш інклюзивною спільнотою. І краще відобразить всю багатогранність місії та мети організації.
UWB Ukrainian Women United – це благодійна, філантропічна організація для підтримки українського жіноцтва діаспори та дітей сиріт в Україні.

«Сім’я, друзі, філантропія!» – гасло UWB Ukrainian Women United на 2020 рік.

Хочемо подякувати і привітати всіх директорів нашої оновленої управничої ради UWB. Серед них:
секретар, директор по зв’язках з громадськістю Леся Д.Томпсон;
фінансовий директор Уляна Третяк;
директор філантропії Олеся Герасименко;
президент організації – Ольга Наконечна (нині перебуває з візитом в Україні).
Засновник Софія М.Георгієва висловила подяку всім присутнім гостям і членкиням, особливо команді лідерів UWB,  що очолять активну роботу за напрямками:
куратор молодіжного крила/UWВ Youth Wing та координатор особливих подій – Інна Попко; координатор соцмереж – Надія Крамар; координатори UWB брендової лінії – Олександра Андрейчук та Наталія Онисько; куратор особливих подій – Уляна Третяк.

Найближчим часом буде впроваджено ще один додатковий напрямок із кількома новими лідерами.

Ще раз уклінно дякуємо всім нашим шановним гостям за сердечну підтримку.

Спасибі www.soronipainting.com за спонсорство гостини, нам всім було дуже смачно! Щиро дякуємо Галині Вуйтович за персоналізований торт на нашу 7-му річницю!

Маємо велику надію, що наступного разу до нашого гурту прибуде значно більше й мужчин, адже ми не дискримінуємо, і надзвичайно вдячні за всю їхню підтримку.

Пресслужба UWB Ukrainian Women United

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here