Безліч добрих справ на жіночих тендітних плечах

0
464

UWU (Організація українських жінок) вже другий місяць поспіль продуктивно працює у карантинно-віртуальному режимі.

Цього травня ми започаткували благодійну акцію «Страви для героїв» від UWU. Метою якої є підтримка українських рестораторів та вшанування героїв сьогодення. Думаючи в першу чергу про людей, завдяки яким ми можемо безпечно залишатись вдома.

7 травня ми разом сказали наше щире дякую медсестрам, лікарям та медичним працівникам Community First Medical Center ER, які щодня борються в лікарнях за наші життя.

Перша частина такої благодійної ініціативи відбулася за співпраці з українським рестораном “Тризуб”.

А 13  травня мала місце друга частина акції. Уклінно дякуємо команді українського ресторану “Чарівний глечик” за плідну співпрацю. Цього ми подякували Niles Fire Department та Des Plaines North Maine Fire Department.

Така місія UWU була би неможлива без підтримки наших спонсорів – кредитної спілки “Самопоміч” та компанії «Kys Express».

У наших планах ще й третя подячна акція, що відбудеться 27 травня в співпраці з рестораном “Шоколад” саме для Niles Police Department.

Просимо приєднуватися всіх небайдужих до спільної доброї справи.

Уклінно дякуємо нашим членкиням, волонтерам, лідерам проекту й UWU-команди:

Уляні Третяк, Інні Попко, Наталії Онисько, Надії Крамар, Ользі Наконечній, Софії М.Георгієв, Олександрі Андрейчук, Олесі Герасименко і особливо нашим українським дітям – п’ятирічним Віталію та Данилку й трирічному Матвійку – за чудові подячну листівку для медпрацівників та пожежників.

Коли мова йде за допомогу в боротьбі з пандемією в Україні, перший напрямок, з яким ми визначились дуже швидко – це допомога лікарням на Тернопільщині. Відомо, що Тернопільська область була і є однією із найбільш уражених в Україні. Ми сконтактували і провели ряд розмов із волонтерами та місцевою владою в Чортківському районі. Зокрема, розмовляли із Олександром Хотюком – очільником волонтерського руху та депутатом Чортківської міської ради, Володимиром Шматько – мером міста Чорткова. Нас дуже вразила та умотивувала організованість та самовідданість, з якою ці люди скоординувались та готувались зустріти пандемію на Чортківщині. Щоб підтримати та допомогти їх ініціативі, ми організували онлайн-фандрейзинг, за допомогою якого протягом місяця квітня було зібрано $3,581. Ми відразу передали ці кошти на рахунки в Чорткові. Зібрана нами сума була спрямована на першочергові потреби Чортківської лікарні – частково додана до коштів, які збирала для придбання апарату штучної вентиляції легень, і частково для інших речей першої необхідності у боротьбі з пандемією. Хочемо подякувати всім небайдужим, хто долучився до збору коштів, та всім волонтерам по обидві сторони океану, без кого ця ініціатива була б неможливою.

 Ми і надалі працюємо над своїми постійними проектами. Зокрема, нещодавно за підсумками іншого онлайн фандрейзингу ми передали нашому партнеру «Українській благодійницькій мережі» 2,453 доларів для розширення будиночку “Оселя”.  Щире спасибі Ростиславу Кузяків за його самовідданість та ідею благодійного марафону, що мав місце, ще наприкінці минулого року в Женеві, Швейцарія. Саме завдяки нашим спільним зусиллям було назбирано цю суму. Нагадуємо, що проект “Оселя Віри, Надії, Любові” – це проект постійного підтриманого проживання неповносправних сиріт, де вони вчаться справжньому утвердженню в житті й інтегруванню в спільноту.

Звичайно, що ми змушені брати до уваги зміни, які відбуваються навколо нас і вносити корективи в плани, однак наше гасло на 2020 рік “Сім’я, Друзі, Філантропія”, а також наша місія – підтримка неповносправних сиріт в Україні та освітницька і соціальна діяльність в українській спільноті в США залишаються незмінними.

Карантин дав змогу відкрити інші перспективи та вдатись до інноваційних засобів діяльності. Опанувавши Zoom, управнича рада організації та інші лідери у нашій структурі і надалі збираються на планові щомісячні збори, де обговорюють план дій на найближчий місяць, а також розробляють стратегію діяльності організації та її довгострокові плани. Зокрема, такі збори вже відбулись двічі – в березні та квітні, на черзі травневі.

Також карантин не означає, що ми не можемо бачитись та обмінюватись інформацією в рамках організації. Так, у квітні відбувся відеосоціонетворкінг для всіх членів організації на цій же платформі Zoom.

Ми продовжуємо навчати і навчатись. Кілька тижнів тому наша членкиня – cертифікований бухгалтер Христина Затхей, провела відео-семінар, де розповіла про державні фінансові програми підтримки та допомоги під час пандемії. Дуже актуально та пізнавально.

Також наша Інна Попко, яка є сертифікованим психологом, провадить вебінари психологічної підтримки на теми, які хвилюють кожного – вдячність, боротьба з тривогою, прийняття, тощо.

Наша діяльність зовсім не зупинилося, лише дещо видозмінилися і набула трішки іншого формату. Соціальне дистанціювання не означає соціальне роз’єднання.

Будуємо наші заходи виходячи саме із нагальних потреб спільноти.

Ділимося новинами з України. Міжнародний форум Business Woman 2020 вже 25-го травня. Бажаємо тільки успіху організаторам та всім учасникам. Радіємо, що пандемія не стала на заваді й подія відбудеться у відеорежимі. Вже вдруге наша організація братиме участь у форумі. Вітаємо нашого президента Ольгу Наконечну з її дебютом промовця та початком адвокатської практики в США. Пишаємося!

Просимо вподобати нашу сторінку на фейсбуку UWB Ukrainian Women United, якщо ви ще цього не зробили, і приєднуватися до наших майбутніх відео-семінарів, конференцій, ініціатив доброї волі (ukrainianwomenunited@gmail.com).

Будьте здорові!

Прес служба UWU

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here