Українка відкрила бізнес у США

0
150

Українка з Донецька Олена Джейкобз спершу відкрила онлайн-магазин, а згодом і майстерню вишиванок і магазин для покупців у Даласі, штату Техас.

“Коли переїхали до США мені захотілось купити вишиванку. Виявилось, що в Америці їх немає, замовити дорого і річ може загубитися в дорозі. Тоді виникла ідея створити онлайн-магазин, в якому зможе купити вишиванку будь-який українець, який тут живе”, – каже Олена.

Жінка домовилась із українськими підприємствами про постійну купівлю вишиванок, а згодом за кошти, які отримала від продаж придбала машинку, яка сама робить вишивку.

“Машина, яка спеціалізовано робить комп’ютерну вишивку. За процесом дуже цікаво спостерігати, бо стрічка за стрічкою, з’являється новий узор”.

Вишиванка у магазині українки коштує від 30 до 127 доларів. Тут постійно роблять знижки на всю продукцію, особливо перед національними святами.

І хоч сюди навідуються українці, головними клієнтами крамниці є американці. Власниця магазину стверджує, що найбільш популярною українська вишивка є серед вихідців із Мексики. Адже вони бачать схожість культур.

“Індійці майя — територія Мексики, їхні малюнки, їхній одяг і вишиванки дуже схожі на наші гуцульські мотиви. Приємно, що інші національності цікавляться. Часто виникають дискусії, адже люди часом ніколи такого не бачили”, – зазначила Джейкобз.