До Дня Незалежності України у Китаї стартує художній конкурс-виставка

0
154

У китайському Ухані, яке є містом-побратимом Києва, стартує віртуальний ІІ Міжнародний конкурс-виставка художніх робіт “День Незалежності України”, організована освітньою компанією “Uni Education” за сприяння Посольства України в Китаї.

Захід присвячено 30-й річниці Незалежності України. До участі у ньому запрошуються митці, які працюють у жанрах:

  • живопис;
  • графіка (малюнок);
  • фотографія;
  • дизайн одягу;
  • ілюстрація;
  • цифрове мистецтво.

З огляду на те, що конкурс проводиться у режимі онлайн, для участі в ньому необхідно:

  1. виконати твір в одному з запропонованих жанрів на тему Незалежності України, природи та архітектури України, історії та традицій українського народу тощо;
  2. засканувати чи зробити фото своєї роботи у форматі .jpg з розрізненням 300 dpi;
  3. до 20 серпня 2021 р. надіслати таке зображення на адресу [email protected] разом з інформацією про автора (прізвище, ім’я, вік, місто проживання), назву твору та його ідею (2-3 речення), техніку та матеріали виконання, а також його розміри. У темі листа необхідно зазначити “Ukraine, Ваше прізвище та ім’я”.

Роботи, надіслані для участі у конкурсі-виставці, будуть опубліковані у пабліку Uni Education месенджера WeChat, а також у Фейсбуці.

Після завершення заходу кожному автору робіт буде надіслано електронний Сертифікат учасника у форматі .pdf, а переможці отримають грамоти та пам’ятні призи від Посольства України в КНР.

Посольство побажало всім учасникам успіхів.