ПЕРЕДРІЗДВЯНА ЗУСТРІЧ З УКРАЇНСЬКИМ ДУХОВЕНСТВОМ

0
574

Традиційна щорічна зустріч дирекції Українсько-Американської федеральної кредитної спілки «Самопоміч» з духовенством української громади відбулася наприкінці грудня у приміщенні кредитівки. До української фінансової установи завітали душпастирі українських храмів різних конфесій, які діють у Чикаго та його околицях. Такі зустрічі відбуваються протягом багатьох років і є чудовою нагодою для поглиблення стосунків між представниками церков та дирекцією «Самопомочі».
Під час таких контактів сторони мають чудову нагоду з перших уст дізнатися про життя українських парафій, їхні успіхи та досягнення, проблеми та способи їх подолання, обмінятися думками, а також нагоду поділитися своїми планами на майбутнє.
У свою чергу, дирекція кредитівки інформує українське духовенство про запровадження нових фінансових послуг для своїх членів, перспективи розвитку установи та співпрацю з українською громадою.
Вітаючи шановних гостей, провідники кредитної спілки «Самопоміч» Богдан Ватраль та Михайло Кос подякували душпастирям за велику духовно-просвітницьку роботу, яку вони проводять серед своїх парафіян та прихожан. При цьому наголосивши, що дирекція кредитівки враховує всі прохання, які надходять від настоятелів храмів та парафіяльних управ та всіляко фінансово допомагає їм. Богдан Ватраль та  Михайло Кос зауважили: керівництво фінансової установи вірить, що в майбутньому духовними провідниками громади вестиметься активніша робота в галузі просвітництва своїх вірних щодо діяльності української фінансової установи та підтримки нею різноманітних проектів, яких потребують парафіяльні громади та церковні храми. Адже кредитівка «Самопоміч» є єдиною українською фінансовою установою. А тому панотцям та пастирям варто періодично нагадувати своїм парафіянам та прихожанам про важливість тісної співпраці між парафіями та українською фінансовою установою та закликати своїх прихожан та парафіян ставати членами Українсько-Американської федеральної кредитної спілки «Самопоміч».

Співпраця повинна бути взаємовигідною, адже кредитівка лише тоді матиме змогу допомагати всім, якщо фінансово зростатиме, а для цього потрібна і допомога духовних провідників нашої громади, – наголосили провідники «Самопомочі».
Учасники зустрічі обмінялися думками, вислухали виступ Генерального консула України в Чикаго Костянтина Кудрика.
Наприкінці вечора духовні особи разом з дирекцією кредитівки «Самопоміч» зробили на пам’ятку колективну фотографію, яка нагадуватиме всім про приємно проведений у колі друзів час.
Оксана КУШІЦЬКА-МОМЧИЛОВА,
«Українське Слово»,
Чикаго

Фото прес-служби «Самопомочі»