Українці Флориди гуртуються

0
131
Фото Христини Чайковської

Після півторарічної перерви через коронавірус українська-американська громада в Норт Порті і околицях Флориди мала товариську зустріч в неділю після Служби Божої в Осередку ім. св. Андрія.

Темою зустрічі була 30-та річниця відновлення Незалежності України.

Голова осередку Віктор Лісничий привітав гостей і запросив оглянути коротку програму. В ній був фільм з уривків із святкувань 24-ого серпня в Україні, який підготовила Оксана Лев. Присутні із захопленням дивилися на парад на Хрещатику та були зачаровані піснями «Україна», «Реве та стогне», «Червона рута»,  молитвою «Боже Великий, Єдиний»

Члени управи Осередку та Громадського комітету святочно удекорували зал українським вінком з числом «30» посередині, всі столи були прикрашені  американськими та українськими прапорцями з колосками, а на дверях при вході був напис: «Вітаємо. 30 років Незалежності України» . На перекуску було подано полтавські пиріжечки та рогалики до кави чи чаю.

Після програми Віра Боднарук від імені Громадського комітету подякувала всім, хто причинився до організації зустрічі: голові осередку Вікторові Лісничому, Оксані Лев (фільм), Ліді Білоус (напис), Славі Стефанишин (вінок), Кларі і Володимирові  Шпічкам (декорації), Галі Лісничій (печиво), Наталі Невмержицькцй (печиво) і Богданові Боднаруку (каса).

Віра Боднарук,
Професор, Управа Громадського Комітету