Помазаник Божий

0
112
Фото Марії Бойчук

23 жовтня в Антверпені відбулася зустріч з митцем. Він народився в Америці, але в один момент відчув, що мусить поїхати в Україну на землю його предків, і залишився там. І не тільки просто живе, а творить, майструє, співає, робить неймовірні речі.

Юрій Фединський. Людина, помазана самим Богом. Космос, Всесвіт.

Я виборювали для антверпенців зустріч з Юрієм може тижнів зо два. А все тому, що вся українська Європа планувала його виступи.

Але так склались обставини, що я не змогла бути присутня на вечорі. Але без жодного вагання передала все в руки Іванові Бойчуку.

Ми всі дуже хвилювались: чи все у нас на належному рівні, домовлялися одні, а приймати будуть інші. Юрій в останні години був не доступний на просторах інтернету. А найбільше всі непокоїлись, чи буде достатньо глядачів.

Вечір планувався на 19.00, і починати для десяти слухачів було прикро, адже в Антверпені живуть тисячі українців. Та з Божою допомогою, як каже Юрій, народ прибував і прибував.

Дякую, що почули нас, дякую, що проявили інтерес до нашої події, дякую, що після робити, спішили до нас на вогник. А дехто подолав довгу дорогу, щоб послухати розповідь Юрія.

Особливе дякую дівчатам-чарівницям, які вміють за короткий час все продумати і зробили зустріч затишною і приємною. Дякую Катерині Токар і Марії Бойчук.

Добірку підготувала Людмила ДИМНИЧ,
Бельгія