Вечір проходив в надзвичайно теплій атмосфері…

0
354

У Пармі (Огайо) відбувся урочистий випускний вечір Школи Українознавства ім. Тараса Шевченка, яка існує при катедральному соборі св. Володимира УПЦ в США.

Щоб розділити радісне свято випускників і їхніх родин, численні гості зібралися в святково оформленій парафіяльній залі УГКЦ Покрова Пресвятої Богородиці.

Рясними щирими побажаннями і вітаннями зустрічали Назара Дидика, Оленку Сенчину, Андрія Лупійчука, Степана Муху, а Настю Загурську вітали ще й із закінченням школи і з Днем народження.

У продовженні програми ведуча Анна Мессерли запросила до слова духовенство. Звертаючись до молодих людей, настоятель катедри св. Володимира УПЦ в США протоієрей Іван Наконечний, настоятель парафії Покрова Пресвятої Богородиці УГКЦ в Пармі (Огайо) протоієрей Михайло Дроздовський та настоятель парафії св. Трійці ПЦУ в Норт Роялтон (Огайо) Роман Загурський благословили їх на майбутнє життя, побажали Божої охорони, закликали берегти в своїх серцях християнську віру, доброту, повагу до батьків і людей похилого віку, бути патріотами своєї Батьківщини та готовими в будь яку пору допомагати нужденним.

Вчителька географії Галина Ярема також долучилася до привітань і дала цінні поради. Директор школи Володимир Боднар вручив випускникам дипломи та збірки ‘’Кобзаря’’. Перед тим, як розпочати вечерю, священик з парафії св. Володимира УПЦ в США протоієрей Михайло Гонтарук закликав до спільної молитви.

Вечір проходив в надзвичайно теплій атмосфері. Гурт ‘’Нова Хвиля’’ у складі Ігоря Гниди, Катерини Нанотської та Ярослава Гнатюка неперевершеним співом і музикою виконував українські пісні, за що громада їм дуже дякує.

Також велика подяка парафії Покрова Пресвятої Богородиці за зал, власникам ресторану «Шинок» Віталію й Світлані Созанським і Віктору Каланчі та задіяним у приготуванні найсмачніших страв, обслузі і організаторам.

А Настя Загурська і її мама Ольга сердечно дякують ValentinaZ – m за прекрасного, найсмачнішого торта, якого вона приготувала на День народження!

Алекс ФЕДОРЧУК,
Парма (Огайо), США