НАРОДЖЕННЯ ГОСПОДА БОГА НАШОГО ІСУСА ХРИСТА –ПОЧАТОК НАШОГО ВИЗВОЛЕННЯ ВІД ГРІХА І СМЕРТІ

0
556

У різдвянім вітанні Патріарха Київського і всієї Русі-України Предстоятель Української Православної Церкви Київського Патріархату Філарет нагадує нам, що саме Різдво Христове є початком нашого визволення від гріха і смерті, бо без втілення Сина Божого, не відбулося б спасіння людського роду.
Народження Сина Божого принесло радість усьому світу, всім народам і кожній людині, і цю радість розділяють більшість українців, волею долі та історії  розкиданих по всьому світі. І саме в цей величавий день велика чисельність мешканців Чикаго і околиць прийшли до православної катедри святого Апостола Андрія Первозваного в Блумінгдейлі, щоб поклонитися Новонародженому і подякувати Йому за благодіяння для нас, грішних.
Храм святого Андрія був як ніколи був переповнений вірними.
За словами Патріарха Філарета, прославляючи народження Господа Бога нашого Ісуса Христа, ми повинні завжди дякувати Йому за всі Його благодіяння для нас, за радість і скорботи, за Його безмежну любов до нас, грішних. Нехай Господь буде милостивим до нас у ці часи випробувань нашої віри та любові до України, і нехай омине нас чаша Його праведного гніву за гріхи і беззаконня наші.  
Церковний Хор під орудою маестро Богдана Герявенка чудово, зворушливо і мелодійно виконував різдвяні пісне співи. Відтак настала зворушлива година: майже двадцять дітей приступили до Святої Таїни Причастя.
За звичаєм громади святого Андрія, церковний хор, після церковних відправ,  завітав з колядою до помешкання настоятеля парафії, а пані добродійка Валентина прийняла гостей згідно українського звичаю – смачними стравами та напоями.                              
«Слава у вишніх Богу, і на землі мир, між людьми доброї волі»
Прот. Віктор ПОЛЯРНИЙ,
Блумінгдейл

На фото: під Різдвяних свят у парафії святого Андрія Первозваного