СВЯТКУВАННЯ БОГОЯВЛЕННЯ В ХРАМІ СВ. АНДРІЯ ПЕРВОЗВАНОГО

0
596

В середу, 18-го січня, після Великого Повечір’я, у храмі святого Апостола Андрія Первозваного відбулося велике освячення води.
Після богослужінь вірні перейшли до новозбудованої церковної залі на «Голодну кутю», де всі насолоджувалися смачними стравами та колядками.
В четвер, 19-го січня, в день Богоявлення, під час Божественної Літургії вже відчувалась особлива Божа благодать. Церковний хор під проводом маестро Богдана Герявенка віртуозно і з духовним настроєм виконував святочні піснеспіви Богоявлення.
Велике освячення води, яке відбулось перед входом до храму, не зважаючи на великий мороз,  вірні УПЦ КП, затамувавши подих, молитовно єдналися з Всевишнім.
 Завершилося торжество Богоявлення многоліттям Предстоятелю Помісної Української Православної Церкви Київського Патріархату,  Святійшому отцеву нашому – Патріархові Київському і всієї Руси-України Філарету.
Через окроплення і споживання Йорданської води, віруючі немовби перенеслись на дві тисячі років тому назад й були учасниками великого дива: Господь Бог явився людям в трьох іпостасях.
Слава Тобі, Христе Боже, що явився і світ просвітив.
Прот. Віктор ПОЛЯРНИЙ,
Блумінгдейл

На фото: під Різдвяних свят у парафії святого Андрія Первозваного