«РІЗДВЯНА КОЛЯДА» В УКРАЇНСЬКІЙ АМБАСАДІ

0
520

Як повідомляє прес-служба Посольства України у Вашингтоні, 26 січня 2012 року в приміщенні амбасади відбувся вечір української культури «Різдвяна коляда», організований культурно-інформаційним центром при Посольстві України у співпраці з Асоціацією міст-побратимів міста Арлінгтон (штат Вірджинія).
Перед початком заходу до гостей амбасади з вітальною промовою звернувся Посол України в США Олександр Моцик, який наголосив на важливості для розбудови двосторонніх українсько-американських відносин продовження розвитку і поглиблення міжрегіонального співробітництва та сприяння встановленню тісних  міжлюдських контактів. Посол також подякував Асоціації міст-побратимів міста Арлінгтон за їхній внесок у популяризацію української культури в США.
Під час вечора «Різдвяна коляда» гості української дипломатичної установи познайомилися з традиціями святкування Різдва в Україні, зокрема почули українські колядки у виконанні як американських школярів, так і артистів з української громади. За старовинною українською традицією кухар амбасади почастував гостей дванадцятьма не скоромними стравами.  
Оксана ХМАРНА,
«Українське Слово»,
Вашингтон

Фото прес-служби Посольства України у США