Флорида підтримує Україну

0
155
Фото Віктора Лісничого

Українська і американська громади в південно-західній Флориді, обурені нападом фашиста Путіна на Україну, підтримують її народ і словом, і фінансово. Проходячи повз українську церкву чи український осередок, американці заходять і складають пожертви на поміч Україні. Через щоденні статті в американській пресі і на телебаченні уся Америка знає про звірства Кремля в Україні.

У Сарасоті, Флорида, починаючи 4 березня щовечора підсвічено John Ringling Causeway синьо-жовтими кольорами. Мер міста Ерік Арройо сказав: «Це доказ нашої солідарності з народом України».

Перед міською радою Норт Порт (North Port City Hall) її урядовці та члени української громади вивісили український стяг на знак підтримки Україні і її народу. Джером Флетчер  (Jerome Flether ), Норт Порт City Manager   сказав: «Ми горді, що стоїмо з вами».

Українська громада Норт Порту і околиць вітала тріо «Тріода», яке приїхало з благодійним концертом на підтримку поранених військовиків України. На концерт прибула голова «Revived Soldiers Ukraine» Ірина Ващук з двома українськими ветеранами на реабілітації в США. Вона розповіла про працю цієї організації та потребу великої помочі воїнам України зараз. Громада щедро відгукнулася і було зібрано $ 30 000.

Щира подяка за невтомну працю на поміч Україні членам української громади в Норт Порті і околицях, а особливо Дарії Томашоскій, голові Українського-Американського клубу.

Віра Боднарук,
Товариство української мови,
Норт Порт, Флорида