Клівленд протестує проти війни

0
195

У Клівленді, Огайо, відбулася акція протесту проти війни, яку Росія розв’язала в Україні.

За ініціативою і організацією Асоціації ‘’Клівленд Майдан’’, до якої доєдналася група молоді під орудою Соломії Висоцької і колони з 39 троків, яку організував Іван Дрофич, понад 600 людей взяли участь у цьому мітингу, аби донести суспільству і урядові Америки, що Україна бореться не лише за свою незалежність, але й за мир і спокій у всьому світі.

Саме зараз треба викорінити корінь зла московської імперії, бо метастази їхньої загарбницької політики дуже швидко почали прогресувати на планеті.

Учасники Акції, а то були представники різних національностей, в тому числі й американці, прийшли з прапорами та гаслами, на яких закликалося до припинення війни, посилення санкцій, особливо відключення Росії від системи SWIFT, та надання допомоги Українській Армії.

Колона троків, сигналячи повітряними сигналами, декілька разів проїхали головними вулицями Клівленду, призупиняючись біля протестуючих. Звуки тих сигналів зливалися в одну тривожну сирену, яка сповіщала про загрозу людству, про диявольський замах на свободу людини!

Пізніше уся громада, у супроводі поліцейських машин, вирушила з WillardPark до Cleveland Public Square, де приєдналася до патріотичної молоді.

На цьому майдані звучали українські патріотичні, народні та християнські пісні.

Закінчилася акція виконанням Українського Державного Гімну.