З нагоди 5-річчя служіння у Чикаго владика Венедикт Алексійчук оголосив збірку на підтримку України

0
317

Про це йдеться на фейсбук-сторінках єпископа Чиказької єпархії Святого Миколая владики Венедикта Алексійчука.

«Збір коштів на волонтерські потреби. Дану збірку проводжу як допомогу Україні в цей час війни. 29 червня цього року виповниться 5 років мого життя в єпархії Святого Миколая (Чикаго). Саме тому, цю допомогу хочу присвятити Господеві, як вдячність мого служіння для кожного з Вас. Молюсь за усіх Вас, яких Бог послав у моє життя», — мовив на своїй сторінці у Фейсбук владика Венедикт Алексійчук на початок збору коштів.

Долучитися до збірки можна за посиланням.

Пригадаємо, що 20 квітня 2017 року Папа Франциск, взявши до уваги рішення Синоду Єпископів УГКЦ, призначив владику Венедикта Правлячим Архиєреєм єпархії Святого Миколая з осідком у м. Чикаго (штат Іллінойс, США).

29 червня 2017 року Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав здійснив Чин інтронізації владики Венедикта Алексійчука у катедральному соборі Святого Миколая в м. Чикаго. Духовний лідер греко-католиків звернувся до самого владики Венедикта. «Ви отримуєте для свого пастирського служіння, мабуть, одну з найбільших єпархій Католицької Церкви, яка простягається від Детройта до Аляски і Гаваїв. Ваша єпархія є місійною єпархією. Ще не всі Божі діти є зібрані під тим омофором, який ви сьогодні несете на своїх плечах. Будьте місійним єпископом, вчіть мови. Ми знаємо, що ви розмовляєте англійською мовою, але вивчайте іспанську, можливо, навіть китайську… Ідіть і голосіть Слово Боже для тих, хто, може, сьогодні ще себе не відчуває любленим і спасенним Божим сином чи донькою. Ми знаємо, що Чикаго – це гарний великий український центр, але думайте про ті частини вашої єпархії, де найтяжче священикам і вірним. Несіть Боже Слово в цю культуру. Бо наша Церква і ви особисто маєте так багато що сказати. Владико, любіть ваших людей і віддайте все найкраще, що маєте, задля їхнього спасіння. Будьте для людей святим Миколаєм», – побажав Блаженніший Святослав.