Україна понад усе!

0
317
Фото автора

Оскільки в Україні велике горе – диявол зібрав армію руZZких нелюдів і безжалісно нищить усе і всіх-, між людьми виникла дилема. Одні вважають, що зараз не на часі жодні розваги, інші вважають, що все ж життя продовжується і не варто ходити понурими й сірими.

В парафії Покрова Пресвятої Богородиці УГКЦ в Пармі (Огайо) також обговорювалося це питання. І все ж таки вирішили провести фестиваль до Дня Незалежності України.

Пройшов він дуже успішно. Гостей було багато. Ніхто не шкодував грошей – купували їжу, активно брали участь в благодійних аукціонах, давали добровільні пожертви, знаючи, що ці гроші, після відрахування затрат, підуть на допомогу в Україну, і це буде внесок для прискорення перемоги й підтримкою постраждалим.

Особливо хочеться відзначити неперевершений хореографічний ансамбль ‘’Вишиванка’’ з Чикаго. Засновники знаменитого гурту подружжя Павло і Оксана Федьків вирішили приїхати з колективом до Парми без жодної оплати. «Ми також хочемо доєднатися до благородної справи, і це буде наша лепта», – сказали вони.

Велика їм подяка за такий зворушливий жест.

Настоятель парафії Покрова Пресвятої Богородиці УГКЦ протоієрей Михайло Дроздовський від імені парафіяльної Управи, від імені парафіян і прихожан сердечно дякує й закликає Боже благословення для кожного, хто в той чи інший спосіб доклав немалі зусилля, аби Український фестиваль був на високому рівні!

Алекс ФЕДОРЧУК,
Парма (Огайо)