Прикладали руку до серця, співаючи гімн, гордо промовляли «Слава Україні!» і «Героям слава!»

0
314

На відзначення Дня Державного прапора України та Дня Незалежності України громада, дипломатичні установи, представники місцевої влади та всі друзі України долучилися до численних заходів у всіх куточках Сполучених Штатів.

Від Нью-Йорка до Сан-Франциско, від Чикаго до Солт-Лейк-Сіті, від Філадельфії до Г’юстону і Детройту, від Канзас-Сіті до Бафало і Сан-Антоніо наші стяги з жовто-блакитними барвами гордо майоріли на центральних вулицях і площах американських міст, звучали українські пісні та щирі слова вдячності нашим друзям за солідарність з народом України і суперважливу підтримку в час, коли наша країна захищає свою свободу і демократію в усьому світі.

Цього року 31-ша річниця Незалежності України також збіглась з сумними піврічними роковинами початку повномасштабного вторгнення Росії. Війна в центрі Європи, що триває вже 6 місяців, назавжди змінила Україну, яка показала приклад незламності і виняткової хоробрості в успішному протистоянні лютим ворогам, але також змінила світ, який об’єднався навколо ідеї захисту свободи від тиранії.

Кожен благодійний захід, кожен концерт, мітинг чи хода, символічне підняття прапору чи ухвалення прокламації на підтримку України зміцнюють союзницькі відносини та міжлюдські зв’язки між нашими народами, які поділяють спільні цінності свободи. Україна обов’язково переможе.

(За матеріалами Embassy of Ukraine in the USA / Посольства України в США)