ЗА ЩЕДРИМ СТОЛОМ ЗІБРАЛАСЬ ВЕЛИКА ХРИСТИЯНСЬКА РОДИНА

0
556

Нещодавно, у переддень Великого посту,  парафія св. Софії  приймала багато гостей.  Під милозвучні ритми троїстих музик, чарівну імпровізацію українських пісень у виконанні гурту «Водограй» парафіяни та гості запусної забави відпочивали, немовби на мить перенеслись  додому, в Україну.
Перед початком забави отець Іван Боярчук усіх нас поблагословив на прийдешній день – початок Великого посту.
Попри вишукані страви, яких було вдосталь, присутнім припали до вподоби й смаколики,  власноручно приготовані нашим отцем настоятелем Іваном Боярчуком,  – українське сало і малосольні огірочки тощо.

Панотець подбав не лише  про щедрий стіл, але передусім про духовну їжу: перед постом отець Іван знайшов можливість поговорити із кожним парафіянином особисто, зробити слушні поради і наставити на путь істинний.
Присутні радо вітали представників щойно створеного Українського молодіжного товариства із Індіани. Його очільник Сашко Сурмач  був приємно вражений задушевною атмосферою, що панувала у той день.
Наталя Іващук декламувала чудові вірші. Відтак музики звабили усіх до танцю.

…Гості довго не розходились, позаяк усім було приємно провести час в колі друзів, однодумців, братів і сестер по вірі.
Хочеться висловити щиру подяку  голові парафіяльної управи Андрію Скибі, що зумів зорганізувати таку видовищну програму. Велике дякую і  Роману Третяку, Андрію Рудяку, Наталі Івасюк, які допомогли в організації  забави. Окреме спасибі Дорі, Олександрі, Тані, Богданці, які порались на кухні і допомагали готувати святкову вечерю.
Наталія,
парафіянка храму  св. Софії УПЦ КП,
Чикаго