«НЕ ЦУРАЙМОСЯ, ПРИЗНАВАЙМОСЯ, БО БАГАЦЬКО НАС Є»

0
400

Свій 10-річний ювілей відзначило найпопулярніше видання української діаспори «Українське Слово» – далеко не єдине джерело інформації для українців у світі, але найавторитетніший орган, на який покладаються у вирішенні житейських проблем.
Газета — чернетка історії, сказав хтось із відомих. Газета – це літопис української діаспори, додамо ми. Вже багато років, щотижня, ми робимо новий запис в особистий щоденник світового українства: інформуємо про важливі і цікаві, приємні і не дуже події, розповідаємо про успіхи, нарікаємо на невдачі, розмірковуємо про високе і не забуваємо про буденне, повертаємось спогадами у минуле і мріємо про майбутнє. І все це ми робимо разом з вами і для вас, шановні і дорогі наші читачі!
Минулої п’ятниці, 4 травня,  в казковому імператорському залі гостинного  ресторану «Zhivago», що вкотре поєднав наші серця і думи за багатим й щедрим українським, родинним столом головний редактор газети «Українського Слова» Оксана Кушіцька-Момчилова та співвласник видання Світлозар Момчилов радо вітали вірних  читачів і шанувальників часопису, рекламодавців на святі з нагоди ювілею – 10-річчя виходу першого номера газети.
Звісно, ювілейний вечір у нинішній непростий час не відбувся б без жертовності спонсорів, щедрості рекламодавців газети «Українське Слово».
Генеральним спонсором  свята була трокова компанія Multi Group. Спонсори вечора: Українсько-Американська федеральна кредитова спілки «Самопоміч» (Богдан Ватраль, Михайло Кос); ресторан «Zhivago» (Олег Головко); Absolute Health Clinic (лікар- хіропрактик Дімітрій Ліктерєв); Advance FamilyClinic (лікар Галина Бориславська-Андрусейко);
Satelite web site (пан Рей); ChicagoLendMortgage Team (пан Wayne).
Дякуємо, що ви є і що завжди підтримуєте «Українське Слово»!

За давньою українською традицією будь-яке починання неможливе без волі і допомоги Всевишнього. А тому  до слова запросили ректора  української католицької катедри св. Миколая  Чиказької єпархії УГКЦ отця Богдана Налисника, який разом з присутніми заспівав радісний великодній тропар: «Христос воскрес із мертвих, смертю смерть подолав, і тим, що у гробах, життя дарував». Цю пісню підхоплює понад півтора сотні гостей, які прийшли на ювілей газети.
Окрім отця Богдана Налисника, «Українське Слово» привітали також настоятелі українських парафій Чикаго та передмість: секретар Вікаріату Української Православної Церкви Київського Патріархату, настоятель катедрального храму св. Андрія Первозванного митрофоррний протоієрей о. Віктор Полярний та голова управи цієї парафії Іван Яресько; настоятель парафії св. Юрія Переможця УПЦ КП митрофоррний протоієрей о. Микола Федюк; настоятель катедри Святої Покрови УПЦ КП архимандрит Питирим; отець-емерит собору св. Володимира і Ольги Чиказької єпархії УГКЦ архимандрит Іван Кротець.
Святі отці відзначили вагомий внесок «Українського Слова» у духовне життя, популяризацію християнських цінностей та чеснот, побажали редакції творчих успіхів й Божого  благословення на добрі справи.
Головний редактор газети «Українського Слова» Оксана Кушіцька-Момчилова та співвласник видання Світлозар Момчилов, звертаючись до учасників свята, відмітили, що завжди відчувають духовну підтримку тут присутніх священнослужителів, молитов прихожан і парафіян Української Греко-Католицької Церкви –  катедри св. Миколая, собору Володимира і Ольги;  Української Православної Церкви Київського Патріархату – катедрального собору Андрія Первозваного, катедри святої Софії, катедри святої Покрови, церкви Юрія Переможця. Велике вам дякую за прихильність до «Українського Слова!
Відтак слово мав президент Українсько-Американської федеральної кредитової спілки «Самопоміч» Богдан Ватраль, який високо оцінив роботу «Українського Слова» у висвітленні життя української громади не лише США, Канади, але й інших країн, де компактно живуть українці. Слід відмітити плідну співпрацю «Самопомочі» та «Українського Слова». Відрадно, що кредитівка свої прибутки вона ділить із українською громадою, фінансує церкви, дитячі табори, виступи пісенних і театральних колективів, українські музеї, школи, підтримує «Українське Слово», інші українські інституції. Одним словом, є надійним фінансовим плечем усієї української громади.
А окрасою свята, безперечно, був показ модних колекцій та весільного вбрання Laurel Bridal (пані Беата). Гарні зачіски були від Steven Papageorge Hair Academy, добре попрацювала й візажист Аня Якимчук. Вабили око чудові квіти та букети  від флористів фірми Al&AL(власниця пані Лєна).
Вельми цікавою була й культурно-мистецька частина свята. Дуже гарно танцювали   Тарас Петрик та Уляна Вінарська. З неабияким інтересом сприйняли глядачі вогняне танцювальне шоу (менеджер Ешлей Бертлінг). На саксофоні віртуозно грала й милозвучно співала  чарівна Даніела, яка спеціально прилетіла на свято з Нью-Йорка.
Святочне дійство знимкували Євген Кайдановський, Василь Бусько, а фільмував Іван Грицак («Узір-студія») та Мілен Хрістев (BG7TV).
Відтак перейшли до приємної частини торжества – вручення нагород.
Головну нагороду «Excellence Award» присуджено власнику трокової компанії Multigroup Logistics Василу Байракторову, який протягом багатьох років підтримує «Українське Слово» . Multigroup Logistics – генеральний спонсор ювілею «Українського Слова».
«Excellence Award» отримали й Богдан Ватраль – президент Українсько-Американської федеральної кредитової спілки «Самопоміч», яка є спонсором свята та великим другом «Українського Слова», та маркетинговий директор «Самопомочі» Володимир Тюн.
За гостинність, високий рівень сервісу «Excellence Award» удостоєно й Олега Головка – співвласника ресторану «Zhivago».
Плідною діловою співпрацею з «Українським Словом» відзначається лікар Галинa Бориславська-Андрусейко. Їй також було вручено «Excellence Award». Як і Пламену Дочеву – лікарю-гінекологу, багаторічному надійному партнеру газети. Відзначено аналогічною нагородою ділового партнера нашої газети лікаря- хіропрактика Дімітрія Ліктерєва.
Отримав «Excellence Award» Іван Яресько – голова управи парафії Андрія Первозвнного Української Православної Церкви Київського Патріархату. Ось уже багато років пан Іван є великим другом і популяризатором «Українського Слова».
Заслужено отримав нагороду наш діловий партнер Володимир Шуліга з «Міст-Чикаго». Співпраця з ним – це завжди надійно й приємно.
Свій  «Excellence Award» отримав й діловий партнер газети, менеджер Toyota Dealership Ігор Мет – за досягнення з продажу автомобілів «Toyota». До речі, представництво в Arlington посіло перше місце в США серед Toyota Dealership. Таку ж нагороду за здобутки отримав й Олександр Дубінський з Toyota Dealership.
10 років – гарна дата. Редакція відзначила тих, хто творив і творить «Українське Слово». Серед них й автора цих рядків, який уже більше дев’яти років працює в «Українському Слові» і спеціально прилетів  на ювілей з України. Принагідно щиро дякую власникам газети пані Оксані та пану Світлозару Момчиловим за запрошення, гостинність, незабутні екскурсії, цікаві розмови, цінні подарунки та вручення «Excellence Award», “Achievement Award”. Зізнаюсь, було дуже приємно.
«Excellence Award» вдостоїлась співробітниця газети Оля Маринець – за великі організаторські здібності, творчі здобутки, плідну працю. Відзначено нагородою й роботу Ольги Рудої.
Висловлено слова вдячності й вручено нагороди тим, хто допомагав чи допомагає творити газету, популяризувати її. А саме: Наталії Подольчак, Ліліані Продан, Ірині Ценглевич, Ользі Винничук, Ярославу Боднар, Оресті Михашула, Руслані Пентек.
Ще одну нагороду  за спортивні здобутки вручено шанувальникам і друзям газети -футбольній команді «Connection Україна». Упевнені, що грі нашої команди можуть позаздрити і «Динамо» (Київ) і «Шахтар» (Донецьк). Так тримати, хлопці!
…Свято тривало до пізньої ночі. Гості спілкувались, розважались, грали у лотерею, танцювали. Якось все було святково і по-домашньому. А тому не хотілось покидати вечір. На жаль, зупинити час нікому не під силу. Свято закінчилось, настали знову будні. Але, віриться, відтепер частіше зустрічатимемось з читачами. Адже ми – велика родина. А тому, як співається у пісні, не цураймося, признаваймося, бо багацько нас є.
Іван ДМИТРІВ,
заступник головного редактора
газети «Українське Слово»,
Чикаго

На фото Євгена Кайдановського та Василя Буська: миттєвості свята з нагоди 10-річчя газети «Українське Слово»

Фото можна придбати на сайті:
http://public.fotki.com/digikem/zh/us10