День Незалежності України у Флориді

0
170

Українська громада в південно-західній Флориді з осередком в Норт Порті гідно відзначила 32-у річницю Незалежності України в міській раді міста.

Вранці перед міською радою українсько–американські ветерани під проводом командира Ігоря Гроня вивісили американський та український прапори. А мер міста Barbara Langdon в супроводі членів міської ради Jarome Fletcher та Debbie McDоwell прочитала прокламацію, в якій проголошено 24-ого серпня Днем Української Незалежності.

Тріо родини Рощук з Української баптиської церкви виконали “God Bless America” та “Боже великий, єдиний», а всі присутні (понад 150 осіб) заспівали обидва гімни.

Голова Українського американського клюбу Дарія Томашоска подякувала членам міської ради за їхнє позитивне ставлення до української громади та проголошення у місті 24-ого серпня Днем Незалежності України, як і у минулі роки, так і цього року, коли народ України бореться за цілість своєї держави.

Вона також запросила Лесю Попель прочитати Прокламацію до Дня Незалежності України від Sarasota County Commissioners.

Щоб продовжити святочний настрій Дня Незалежності України ,було запрошено всіх присутніх від імені Громадського комітету на вишукану перекуску до Осередку ім.св. Андрія, яку приготовили члени Громадського комітету Південно-західної Флориди.

Щира подяка за успішне переведення святочного дня членам Громадського комітету Дарії Томашоскій, Ігореві Гроню і Євгенові Томашоскому, Ромі Гуран, Лесі Попель і Богданові Боднарукові та Анні Мацілинській

Віра Боднарук,

голова Громадського комітету Південно-західної Флориди

Норт Порт, Флорида, США

Фото Олі Гронь