У ВИХОРІ ТАНЦЮ

0
535

Недільної днини у Chopin School  традиційно відбувся святковий виступ Української школи балету і народного сценічного танцю при парафії св. Володимира і Ольги. Звичайно, як завжди, зала була вщерть заповнена глядачами.
Бурхливими оваціями  зустрічали  і проводжали наймолодших учасниць з танком  «Ми маленькі україночки» .  За ними на сцену вибіг «Перший козачок» у супроводі  своїх друзів. Чудовими були танці  «Дівчата весни», «Малі козаки» та  «Гуцулочки».  Майстерно передали танцювальні па  юні танцюристи у «Весняних соняшниках», «Аркані», «Над річкою». Граціозно відтанцювали  юні «Панни». І вже зовсім професійно відбувся виступ  танцюристів у танку «Веснянка».  Блискавично,  у вихорі танцю, вони кружляли по  сцені. Тільки миготіли їхні кольорові віночки.
Щоразу  мистецькі керівники вкладають у дитячі  виступи не тільки свою енергію та ідеї, але й власну душу. Такі концерти завжди супроводжує вміло підібрана музика чи пісня,  а також сценічне убрання .       
На закінчення святкового концерту мистецьких керівників, інструкторів  та помічників  привітав парох собору св. Володимира  і Ольги  отець-крилошанин  Олег Кривокульський. За чудовий  виступ щира подяка   мистецьким керівникам, управі та інструкторам Марті Городиловській–Козицькій, Роксані Дикій–Пилипчак, Маркові Міскевичу, Михайлові Глебіву, Мілі Глубіш, Роксоляні Козицькій, Тані Куропась, Данусі Пилипчак, Роману Пилипчаку, а також помічникам Марті Баран, Олександру Сютрику, технічному керівнику Івасеві Пилипчаку.                       
Наталія ПОДОЛЬЧАК,
«Українське Слово»,
Чикаго   
Фото: Андрій СЕНИЦЯ