У Львові відбулося засідання Світової управи Спілки української молоді

0
110

У Львові відбулось засідання Світової управи Спілки української молоді, на яке прибули члени проводу СУМ з теренів Австралії, США, Канади, Великої Британії та Бельгії. Про це йдеться на фейсбук-сторінці Ukrainian Youth Association – CYM Global.

За повідомленням, учасники засідання провели низку зустрічей з організаторами волонтерських і громадських ініціатив для допомоги війську. З деякими з них, як от «Львівський Лицар», співпраця започаткована ще у 2015 році, а з деякими – лише розпочинається.

Також члени Світової управи СУМ взяли участь у волонтерському форумі Спілки української молоді в Україні, під час якого йшлося про реалізовані сумівські допомогові проєкти та про плани дальшої спільної роботи усіх сумівських структур.

Члени Світової управи Спілки української молоді (СУМ) під час візиту до Львова відвідали могилу сумівця Григорія Добоша, який загинув у березні 2022 року на Херсонщині, захищаючи Україну від російських загарбників. На полі почесних поховань Личаківського цвинтаря сумівці помолилися за вічний спочинок його душі та за тих його побратимів-сумівців, які полягли в обороні рідного краю.

Голова Світової управи СУМ друг Андрій Бігун висловив слова пошани та глибокої вдячності батькам та родині Героя за складену ним найбільшу жертву.

Також члени Світової управи СУМ віддали шану сумівцям – другу Омеляну Ковалю та Григорію Васьковичу, похованим на Личаківському цвинтарі.

Пам’ять полеглих вшанували спільною молитвою під час недільної Літургії у гарнізонному храмі Львова, де, поруч зі стягами військових формувань, встановлено прапор Спілки української молоді.

 Фото: Ukrainian Youth Association – CYM Global / Фейсбук