Обрано нового президента Спілки українських асоціацій в Іспанії

0
160

В іспанському місті Більбао відбувся перший Конгрес українських асоціацій Іспанії «КРАІ», на якому було проаналізовано підсумки спільної роботи за останні роки та призначено на посаду президентки Спілки українських асоціацій в Іспанії Лілію Миколаїв, очільницю асоціації Con Ucrania. Про це повідомив Світовий конгрес українців (СКУ).
Серед поважних гостей події були другий віцепрезидент СКУ Ярослава Хортяні, а також віцепрезидент у Південній Європі Павло Садоха. Пані Ярослава зачитала вітання від президента СКУ Павла Ґрода.
«Рада, що Україна має потужну підтримку від українців та їх друзів іспанців! Я представляла СФУЖО та СКУ. Гарний захід до дня Злуки! З Днем Соборності!», – прокоментувала захід Ярослава Хортяні.


СКУ привітав українську спільноту Іспанії з успішним проведенням Конгресу та відзначив віддану, невтомну працю Лариси Пономаренко в розбудові українського громадського життя в Іспанії як президентки Спілки українських асоціацій в Іспанії «КРАІ», каденція якої цьогоріч завершилася згідно зі статутом.
За словами Лариси Пономаренко, за останні роки з шести членів «КРАІ» виросла до сімнадцяти і продовжує зростати.
«Спільні прагнення та безмежна любов до України, невтомна діяльність та вміння співпрацювати – запорука нашого росту. Зустрічі, дискусії, спільні фестивалі – ми стали майже однією сім’єю… Щира вдячність  нашим моральним авторитетам – представникам Світового конгресу українців, Світової федерації українських жіночих асоціацій, за підтримку і можливість бути поряд з нами в ці дні. Зовсім нещодавно ми стали членами цих поважних організацій», – наголосила Лариса Пономаренко.
У СКУ додали, що за останні роки Спілка українських асоціацій в Іспанії розвинула співпрацю з понад 40 українськими асоціаціями в рамках Української платформи діяльності громад.
Нагадаємо, на початку січня і Барселоні (Іспанія) понад 800 людей вийшли на мітинг, аби нагадати європейцям, що розпочата Росією війна проти України триває.