Ой роду наш красний,

0
81

Роду наш прекрасний,
Не цураймося, признаваймося,
Бо багацько нас є.
Ці пісенні рядки стали лейтмотивом річних зборів Українського осередку ім. св. Андрія в Норт Порті,Флорида. Було вибрано нову управу на 2024-2026 роки після схвалення звітів уступаючої управи.
Не всі намічені імпрези могли відбутися в Осередку минулого року, позаяк ремонт ушкоджень, заподіяних ураганом, ще триває. Потрібно порихтувати дах Осередку та стелі в середині будинку.
Зусиллями членів Осередку під проводом членів управи проходило успішне приготовлення вареників, голубців та інших страв на продаж щоп’ятниці для придбання дуже потрібних матеріалів.


Імпрези для відзначення Голодомору, празника св. Андрія, Шевченківське свято та прийняття в День Незалежності України відбувалися в Осередку з численною участю громади. А на поміч поранених воїнів України, які лікуються в США, відбувся благодійний концерт Оксани Мухи, який спонсорувала організація Revived Soldiers Ukraine.
В планах на майбутнє є показ українських фільмів,створення клубу книголюбів при бібліотеці ім. сенатора Юзика, руханку «Yoga” в приміщенні Осередку та продовжувати роботу читацького кутка, де охочі можуть оглянути і прочитати найновіші часописи, друковані в Україні та Сполучених Штатах.
Плануємо започаткувати дитячий хор під проводом співака і композитора Олега Майовського, який недавно оселився в Норт Порті.


До нової управи обрані одноголосно: Віктор Лісничий – голова; Дарія Томашоска – заступник голови і тимчасовий скарбник; Богдан Боднарук – секретар; Віра Боднарук -культурно-освітня референтка; Анна Мацілинська – організаційна; Галина Ліснича – суспільна опіка; Тарас Король – господарський референт.
Вільні члени: Клара Шпічка, Орест Грицик, Богдан Футей, Ігор Гронь, Володимир Лукасевич. Контрольна комісія: Віктор Каплій, голова; Ліда Бойко і Микола Веремієнко, члени. Дорадчі члени: Євген Томашоский, Орест Білоус, Марина Скаржинська і Вікторія Лукасевич.


Присутні члени Осередку щиро подякували уступаючій управі за невтомну працю, а новій управі побажали успіхів у праці на користь української громади Норт Порту.
Віра Боднарук
На фото Віктора Лісничого: з життя Українського осередку ім. св. Андрія в Норт Порті,Флорида.