Вікторію Спартц перевіряють через «напади тотальної люті» стосовно своїх підлеглих

0
38

За словами колишніх співробітників, лайка та образи є нормою її поведінки.

Комітет із питань етики Палати представників Конгресу США провів попереднє розслідування щодо поводження конгресвумен Вікторії Спартц з персоналом у відповідь на численні скарги про нібито «зловживання», «загальну токсичність» і «лють», пише Politico.

Перевірку розпочали на підставі скарг нинішнього та колишнього помічників, які попросили видання не називати їх через острах помсти. Вони зазначили, що подали скарги ще минулого місяця, до того як Спартц виграла первинні перегони, однак Комітет з етики не розпочинав офіційного розслідування через загрозу звинувачень про втручання у вибори.

Впродовж цього часу конгресменка продовжила поводитись некоректно, скоротила заробітну плату деяких співробітників, а в квітні заборонила підлеглим спілкуватись із репортерами POLITICO, які шукали інформацію про її офіс.

«Якщо ви відчуваєте сильне бажання облити мене брудом, я не проти… але, будь ласка, не використовуйте вигадані спекуляції, які можуть поставити чиєсь життя під загрозу… це неетично і не послужить вам на користь у майбутньому», – написала вона в записці для персоналу.

Цього тижня керівник її апарату Патрік Слоуінскі подав у відставку, пропрацювавши на цій посаді менше місяця, а також звільнився керівник відділу комунікацій  Майкл Стівенс, який був на посаді з січня.

Сама Вікторія Спартц заявила журналістам, що не розуміє, про яке розслідування етичне йдеться.

За словами двох співробітників Комітету з питань етики, вони опитали щонайменше ще трьох нинішніх або колишніх співробітників з команди Спартц про офісну культуру, а також про ймовірне зловживання ресурсами платників податків. Представники комісії все ще збирають матеріали, очікуючи на дозвіл лідерів комітету про початок офіційного розслідування.

Спартц звинуватили у некоректному поводженні із підлеглими під час праймеріз минулого місяця. Звинувачення прозвучало від одного із її суперників, який назвав її «найгіршим босом номер один в усьому Конгресі».

Тоді Спартц висловила вдячність своїм співробітникам і сказала: «Я працюю надзвичайно важко в темпі, який не для всіх під силу».

Натомість шість нинішніх і колишніх помічників  розповіли журналістам, що образи є звичним явищем під час  спілкування конгресвумен.

«Зазвичай вона дзвонить комусь по телефону або в обличчя, лається, вимовляє слово на літеру “F” близько мільйона разів, називає їх довбаними дебілами, довбаними дітьми, довбаними, як завгодно. Це відбувається щотижня. Це не рідкість. Всі мої взаємодії з нею були сповнені цілковитої і тотальної люті», – сказав нинішній співробітник з її команди.

Колишній співробітник розповів, як під час однієї телефонної розмови Спартц сказала: «Я радше помру, ніж не виконаю завдання. Чи можете ви запропонувати мені такий самий рівень відданості?».

Її радник зазначив, що насправді Спартц «не просила нікого вмирати» і що вона «не просить виконувати особисту роботу і не просить персонал готувати їй обіди».

«Два нестабільні терміни перебування Спартц у Конгресі були відзначені високою плинністю кадрів, гострою критикою президента України Володимира Зеленського протягом двох років після вторгнення Росії і, зрештою, її відмовою від майбутньої підтримки допомоги Україні, країні, де вона народилася», – резюмує видання.

Конгресвумен українського походження Вікторія Спартц постійного голосує проти допомоги Україні, критикує українську владу та вимагала відповіді Зеленського перед Конгресом США через Єрмака, якого вона вважає загрозою національній безпеці України.

© Congresswoman Victoria Spartz