“Cibo-box” допомога з Італії для українських родин

0
37

31 травня відбувся великий світський захід в італійському місті Вімеркате, що знаходиться неподалік Мілана. Саме в цьому місті два роки тому розпочало своє існування волонтерське об’єднання “Cibo-box”, яке наразі щомісячно надає гуманітарну допомогу українським родинам.

Об’єднання “Cibo-box” створене українською письменницею Юлією Матту і її колежанками по громадській діяльності Alice Invernizi та Marita Gritti. Цих трьох жінок об’єднало спільне бажання підтримати родити з дітьми, які втратили житло в  Україні, допомагати одиноким пенсіонерам, підтримувати волонтерські товариства, допомагати госпіталям і бійцям на фронті.

За два роки свого існування волонтерське об’єднання “Cibo-box” міцно стало на ноги, за підтримки міста, державних і недержавних структур, церковних установ та навіть організацій із сусідніх міст.

Юлія Матту про діяльність “Cibo-box”: “Коли в нас виникла ідея займатись волонтерством, ми навіть не знали з чого починати і не мали в кого спитати і навчитись. Наразі ми самі готові давати поради і консультації всім, хто хоче підтримати українські родини. Ми маємо безцінний досвід, набутий шляхом власних спроб і помилок, і ми готові ним ділитись”.

Благодійний вечір у місті Вімеркате зібрав під одним дахом понад 130 осіб, які приїхали, щоб показати свою позицію по відношенню до України. Зібрані на заході кошти підуть на гуманітарні потреби, а саме на пальне для перевезень продуктів харчування українським родинам.

Людмила Лотецька