СКУ співорганізовує дискусію у Вашингтоні щодо членства України в НАТО

0
27

Світовий конгрес українців (СКУ), разом із Євразійським Центром атлантичної ради та Українським конгресовим комітетом Америки (УККА), організовують панельну дискусію, яка відбудеться за підсумками саміту НАТО у Вашингтоні.

До розмови долучаться Джон Гербст, колишній посол США в Україні у 2003-2006 роках та директор Центру Євразії атлантичної ради; Ніко Ланґе, екскерівник представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні, старший науковий співробітник Мюнхенської конференції з безпеки; а також Курт Волкер, американський дипломат, експосол США при НАТО, спецпредставник США у переговорах щодо України (2017-2019).

“Минулого літа країни-члени Альянсу вирішили не давати Україні запрошення вступу до НАТО, а натомість обмежилися нечіткою обіцянкою прийняти Україну до Альянсу “після того, як союзники згодяться і будуть виконані умови”. Підготовка до цьогорічного саміту була відзначена закликами зробити сміливіші кроки для посилення співпраці між НАТО та Україною так, щоб було чітко зрозуміло, що Україна зрештою стане частиною Альянсу”, – написали організатори.

Експерти планують розглянути відповідь саміту на російську агресію та обговорити, як забезпечити та виконати колективні зобов’язання щодо безпеки України та, як наслідок, безпеки євроатлантичної спільноти.

Захід запланований на 12 липня об 11:00 за місцевим часом у Вашингтоні, округ Колумбія, за адресою 1030 15th St NW; 12th floor. Деталі на сайті  https://www.atlanticcouncil.org/ за посиланням.

Онлайн-трансляція буде на сайті https://www.atlanticcouncil.org/  доступна тут. 

Нагадаємо, Світовий конгрес українців (СКУ) розпочав безстрокову адвокаційну кампанію #UkraineInNATO та закликає всі українські громади, організації, українців та друзів України за кордоном долучатися до ініціативи.

Мета адвокаційної кампанії СКУ – підтримати Україну та просувати отримання запрошення для України щодо вступу в НАТО під гаслом “Make NATO Stronger – Invite Ukraine”.

Фото: Shutterstock