ВШАНУЙМО ПАМ’ЯТЬ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ

0
254

Світовий конгрес українців (СКУ) закликає все міжнародне співтовариство гідно відзначити 24 листопада 2012 р. сумну 79-ту річницю Голодомору 1932-33 рр. та цим самим віддати належну шану невинним жертвам геноциду українського народу.
Незважаючи на намагання тоталітарного радянського режиму дезінформувати світ та вбити в людській пам’яті жахливі спогади, сьогодні правда про Голодомор стала надбанням світової громадськості. Беззаперечні докази, зроблені на основі архівних документів і досліджень учених, та спогади очевидців стали підставою для визнання Голодомору геноцидом українського народу 16-ма державами світу та для вшанування пам’яті жертв Голодомору такими високими міжнародними інституціями, як Організація Об’єднаних Націй, Європейський Парламент, ЮНЕСКО і ОБСЄ.
Продовжуючи свою довголітню працю у донесенні світу правди про Голодомор, СКУ закликає всіх українців ще раз осмислити ці жахливі сторінки нашої історії та й далі вести просвітницьку діяльність на цю тему, а також наполегливо працювати над визнанням Голодомору геноцидом українського народу якнайбільшим числом країн світу та над включенням цієї теми до навчальних програм.
У суботу, 24 листопада 2012 р., в День пам’яті жертв Голодомору, СКУ закликає:
всі українські церкви і громадські організації провести скорботні панахиди, мітинги та інші заходи, залучивши до участі як широку українську спільноту, так і представників владних структур, неурядових організацій і місцевих жителів та
все міжнародне співтовариство:
вшанувати жертви Голодомору хвилиною мовчання о 19:32 за місцевим часом;
запалити в помешканнях свічки пам’яті та
взяти участь у місцевих відзначеннях та пам’ятних службах.
Вічна пам’ять жертвам Голодомору-геноциду українського народу.
Україна пам’ятає – світ визнає!
Світовий конгрес українців