СПОМИН ПРО РІЗДВО

0
251

Щороку, коли сніг припорошує землю, малюючи казкові пейзажі, в різних куточках світу, містах і селах, в душі кожного християнина загоряється зоря. Зоря віри у майбуття, зоря надії на кращі зміни. Віфлеємська зоря народженого Спасителя.
У час різдвяних свят кожному хочеться надіятися, що саме цього року все буде краще. Віриться в те, що ніч на Різдво особлива. За переказами, саме в цю ніч небо відкривається: перебуваючи в святому храмі, можна просити Господа про все, і кожна молитва буде вислухана. А спільна молитва – це потужна сила.
І хоч цього року радість народження Христа була затьмарена тривогою через події в Україні, я вірю, що наша спільна молитва – за кожного з нас і за всіх українців світу – почута Богом.  Переконаний, що тільки віра в Божу силу і Божий промисел повинна бути дороговказом в житті кожного християнина.
Я щиро дякую всім  парафіянам, прихожанам, сестрицям, хористам, усім, хто долучився до загального святкування та спільної молитви на прославу новонародженого Христа Спасителя. Бажаю усім, щоб світло Віфлеємської зорі ніколи не згасало у ваших душах; щоб сила віри підтримувала тепло ваших сердець; щоб Син Божий обдарував кожного з вас своєю любов`ю та благодаттю.
о. Петро МАЗЕПА,
настоятель собору святої Софії (УПЦ КП),
Чикаго
На фото: під час парафіяльного святкування Різдва