За майбутнє України голосували з Богом у серці

0
699

дільниці, віддати свій голос за одного з численних кандидатів.

Українська діаспора також не стояла осторонь. Людям доводилось долати величезну відстань, аби проголосувати саме за того, кому вони найбільше довіряють, у кому вони бачать свого  мудрого президента і головнокомандуючого в цей особливо складний час, коли в Україні іде війна з московським агресором. Подолавши 1600 миль ( 2575 км), з м. Аустин (штат Техас) приїхали на виборчу дільницю № 900089, що відкрита при Посольстві України в США у м. Вашингтон,  подружжя Ольги Копилової і Євгена Ковтуна з синочком Марком.

У виборах взяли участь також Надзвичайний і Повноважний Посол України  в США Валерій Чалий з дружиною Людмилою  Мазукою та з донькою Ольгою Чалою. До речі, Ольга вперше у своєму житті була учасницею виборів.

До цієї дільниці, на якій голова виборчої комісії Валерій Єгоров, належать 20 штатів і два острови – Антигуга і Барбуда та Тринідад і Тобаго. Спостерігачами від Українського конгресового комітету Америки були Михайло Савків та Іван Кривуцький. На жаль, явка тут була лише 452 виборці.

Отримавши бюлетень рекордного розміру, треба було зайти в кабінку, поставити в ньому галочку навпроти кандидата, за якого голосує виборець, і, вийшовши звідти, опустити його в урну.

Цю процедуру робили по-різному. Одні з посмішкою і впевненістю, що їхній голос принесе бажаний результат. Інші позували перед об”активами різної фото- та відеотехніки для історичної пам’ятки в своєму архіві. А були такі, які перед тим, як опускати бюлетень до урни, молилися, щоб Бог дав для України мудрого президента і розуму кожному виборцю у його виборі. В такий спосіб проголосували Надія та Ярослав Русенки і Йосиф Решетівський з Великого Клівленду. Вони домовилися від суботи не їсти – аж поки не проголосують. Усю дорогу тихенько молилися. А після голосування, поклали квіти до пам’ятника жертвам Голодомору-геноциду в Україні, ще раз помолилися і вирушили додому.

Алекс ФЕДОРЧУК

Фото автора

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here