CКУ створив міжнародну Робочу групу для підтримки українських громад під час пандемії COVID-19

0
67

Світовий конгрес українців (СКУ) створив міжнародну Робочу групу для підтримки українських громад у світі під час пандемії коронавірусу COVID-19. Про це повідомляється на сайті СКУ.

«Сьогодні світове українство стоїть перед безпрецедентними глобальними викликами. Світовий конґрес українців (СКУ) створив міжнародну Робочу групу для підтримки українських громад у світі під час пандемії коронавірусу (COVID-19)», – повідомили в СКУ.

Робоча група, яка складається з провідників світових українських громад, тісно співпрацюватиме з Міністерством закордонних справ України, урядами, громадськими організаціями та церквами.

Зазначається, що основними напрямками роботи групи стануть: «поширення достовірної та вчасної інформації; практична допомога тим, хто цього потребує; допомога Україні отримати необхідні медичні вироби та обладнання через співпрацю з урядами, постачальниками та гуманітарними організаціями».

Як повідомляється, президент СКУ Павло Ґрод також звернувся до провідників українських громад у світі.

«Мої щирі співчуття тим з нас, хто, на превеликий жаль, трагічно втратив близьких. Бажаю сил усім, хто зараз бореться з хворобою сам або ж підтримує рідних. Ми опинилися в новій реальності, однак лишаємося світовою українською родиною, єднаючись у допомозі тим, хто найбільше цього потребує», – написав в особистому зверненні Павло Ґрод.

Як зазначається на сторінці СКУ в Facebook, до Робочої групи приєдналися також віцепрезиденти СКУ Михайло Левко та Юрій Гуцуляк. «Віцепрезиденти СКУ д-р Михайло Левко та д-р Юрій Гуцуляк – досвідчені лікарі, які в числі перших волонтерів приєдналися до Робочої групи СКУ на підтримку глобальних українських громад», – йдеться у дописі.

В СКУ також зазначили, що сьогодні «справжні супергерої носять білі халати», і щиросердно подякували медичним працівникам усього світу, які хоробро протистоять спалахам коронавірусу, допомагаючи іншим.

«Ми вдячні лікарям за їхню щоденну відданість, жертовність, рішучість та непорушну звитягу», – зауважили в СКУ та заохотили кожного знайти час та подякувати медичним працівникам, що захищають наше життя сьогодні і щодня.

Водночас, у Світовому конґресі українців нагадали про необхідіність залишатися вдома для зменшення ризику інфікування.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here