Якщо Ви романтик і любите класичну музику…

0
431
Фото взято із Candlelightexperience.com

Найкращий вечір – коли можеш послухати улюблену музику Вівальді, Моцарта, Бетховена чи Шопена, Енніо Морріконе чи Ганса Ціммера, та ще і в романтичній атмосфері запалених свічок. Таку атмосферу можна відчути у більш, ніж у 85-ти містах світу. Чикаґо серед них.

Цим незабутнім концертам притаманні три риси, першою із яких є вражаючі локації. Наприклад, у Чикаґо це Epiphany Center for the Arts (Центр Мистецтв за адресою: 201 S Ashland Ave Chicago IL 60607) та інші. Поки люди лише чекають на можливість прослуховування концертів, Центр Мистецтв вже проводить концерти класичної музики, зберігаючи соціальну дистанцію та дотримуючись всіх норм Центру охорони здоров’я. У Лісабоні, Португалія, таким місцем є бібліотека Академії наук (Biblioteca de Academia das Ciencias) – унікальне місце серед старовинних книг.

Другою рисою є професійність музикантів, які не залишать байдужими жодного. Третьою рисою, притаманною концертам, є свічки, які створюють атмосферу загадковості, унікальності та більшого зосередження на музиці.

Отже, не забутьте замовити квитки заздалегідь, відвідати класичний концерт, доторкнутися до вічної музики. До речі, піти з батьками на концерт можуть дітки старше 8-ми років. Не проґавте можливість елегантно одягнутися та провести незабутній вечір зі своєю сімєю чи друзями.

https://candlelightexperience.com/