На лікування українських воїнів зібрали $45 000

0
252
Фото: Генеральне консульство України в Чикаго

У місті Палатайн (штат Іллінойс, США) відбулися два благодійні концерти Revived Soldiers Ukraine із заслуженою артисткою України та переможницею шоу «Голос країни» Оксаною Мухою та скрипалем-віртуозом Олександром Божиком, під час яких на допомогу українським пораненим воїнам зібрали $45 000. Про це у Фейсбуці повідомило Генеральне консульство України в Чикаго.

«Завдяки злагодженій та невтомній роботі волонтерів, спонсорів і усіх небайдужих, ці концерти стали справжньою окрасою початку літнього сезону та дозволили вперше за довгий час зібрати нашу велику українську громаду. Сподіваємось, що невтомна робота з надання допомоги нашим героям буде продовжена, а усі ми будемо активно залучатися до неї», – йдеться в повідомленні.

До речі, як повідомив у Фейсбуці УККА в Іллінойсі, у травні в Чикаго відбулася акція на підтримку України, в якій взяли участь представники Українського конгресового комітету Америки в Іллінойсі, Української громадської організації «Помаранчева хвиля», Асоціації «Самопоміч» та Організації оборони чотирьох свобод України.

«Українська громада закликає США, Європу та всі інші демократичні країни рішуче виступити проти російської агресії на Донбасі та в Криму та змусити Росію відвести свої війська від українських кордонів та з території Криму», – йдеться в повідомленні.

Зауважується, що територіальна цілісність України має стати одним з пріоритетів міжнародної політики, а дії Росії – отримати гідну міжнародну відсіч. Росія має негайно припинити агресію в Україні та біля її кордонів.

«Унаслідок війни, яку розпочала Росія в Україні, загинуло близько 14 тисяч українців. Диктатура Путіна, його злочинна діяльність проти власного народу та народу України, створює загрозу для всього західного світу і має бути зупинена якнайшвидше!», – наголосили учасники акції. Вони закликали президента США Джо Байдена не поступатися вимогам Путіна, а також створити нову платформу для переговорів, яка включатиме США й Україну.

Нагадаємо, у США Громадська організація «Коаліція проти фінансування неофашизму Путіна» передала через посольство ФРН у США лист-звернення до Ангели Меркель із закликом зупинити будівництво газопроводу Nord Stream 2.