COVID-19 “Дельта”: Іллінойцям не час розслаблятися!

0
51

Чиказький експерт з інфекційних захворювань попереджає, що багато людей можуть заразиться COVID-19 на фестивалі Lollapalooza в ці вихідні – але мер Лорі Лайтфут відкинула це попередження.

У той же час Лайтфут попереджає, що в Чикаго може відновитися вимога про носіння масок і інші додаткові запобіжні заходи щодо COVID-19, якщо в місті буде спостерігатися зростання числа хворих.

У вівторок Центр з контролю та профілактики захворювань (CDC) змінив рекомендацію, заявивши, що Дельта-варіант змінив розрахунки по носінню масок. Управління заявило, що деякі вакциновані особи потенційно можуть бути носіями більш високого рівня вірусу, і можуть зіграти свою роль в поширенні вірусу серед інших людей.

Управління рекомендувало учням, вчителям та персоналу носити маски в школах цієї осені, незалежно від статусу вакцинації.

Департамент громадської охорони здоров’я штату Іллінойс заявив, що він приведе свої стандарти у відповідність до стандартів CDC, прагнучи зупинити поширення Дельта-варіанту, оскільки до початку занять залишилося всього кілька тижнів.

“Хоча дані продовжують демонструвати ефективність трьох вакцин від COVID-19, дозволених в даний час в США, в тому числі проти варіанту Дельта, ми все ще спостерігаємо швидке поширення вірусу серед не вакцинованих”, – сказала доктор Нгозі Езіке, директор Департаменту охорони здоров’я штату Іллінойс (IDPH). “Випадки захворювання і госпіталізації, викликані вірусом COVID-19, продовжують рости, в основному серед не вакцинованих, але ризик збільшується для всіх, якщо ми не зупинимо триваюче поширення цього вірусу і варіанту Дельта. Ми знаємо, що носіння маски може допомогти запобігти передачі COVID-19 і його варіантів”.

Єлизавета Нестеренко