Опитування: Чим занепокоєні жителі Чикаго і чому рейтинг Лайтфут знизився

0
74

За даними опитування, злочинність залишається головною проблемою Чикаго сьогодні, і жителі все більше незадоволені роботою мера Лорі Лайтфут на своєму посту.

Близько 45,9% опитаних не схвалюють роботу Лайтфут на посаді мера, 42,5% схвалюють її діяльність і ще 10,8% не впевнені у відповіді.

З набагато більшим відривом, знаходиться прокурор округу Кук Кім Фокс. Всього 34,7% опитаних чикагців схвалюють роботу головного прокурора округу, 47,7% не схвалюють, а 15,9% не впевнені у відповіді.

Число вбивств по всьому місту продовжувала зростати впродовж літа, і жителі Чикаго звертають на це увагу. Шістдесят два відсотки респондентів стверджують, що зараз в Чикаго більше злочинів, ніж рік тому, в той час як 24% вважають, що злочинність залишилася на колишньому рівні. Всього 14% жителів вважають, що злочинів стало менше з минулого року.

Переважна кількість жителів Чикаго як і раніше вважають злочинність проблемою номер один. З усіх опитаних 44,2% відповіли, що їх найбільше турбує злочинність. На другому місці опинилася боротьба міста з вірусом COVID-19 – 12%, далі йдуть питання освіти – 7,8%, охорони здоров’я – 7,3% і реформа поліції – 7,2%.

Проте, чикагці кажуть, що в цілому відчувають себе безпечніше в своєму районі, ніж в місті в цілому. Близько 75% вказали, що відчувають себе в безпеці в своєму районі. Жінки відчувають себе в місті менш безпечно, аніж чоловіки: 47% заявили, що відчувають себе принаймні в деякій мірі небезпечно, в той час як серед чоловіків таких лише 35%.

Оскільки число випадків захворювання COVID-19 продовжує рости, майже половина жителів Чикаго (48,6%) говорять, що дуже стурбовані Дельта варіантом вірусу, 30,9% – що стурбовані в деякій мірі, і тільки 20,4% не надто стурбовані або зовсім не переймаються.

Підтримка мандата на носіння масок в громадських місцях дуже велика. 7 з 10 чикагців (70,3%) говорять, що підтримують потенційне повернення до цього мандату, в той час як 20,5% виступають проти нього.