Northern Illinois University збирається перейти на дистанційне навчання

0
104

Цього тижня співробітники і адміністрація Northern Illinois University (NIU) дійшли згоди про те, що готові повернутися до дистанційної форми занять, якщо тенденція зростання числа заражень COVID-19 збережеться і індекс позитивності тестів досягне позначки в 8%.

За даними Департаменту охорони здоров’я округу ДеКальб, рівень позитивності тестів COVID-19 на цьому тижні становить трохи більше 5 відсотків. Це приблизно відповідає показнику по всьому штату.

Співробітники і адміністрація NIU дійшли згоди після мітингу на минулому тижні, на якому співробітники вимагали більше комплексних заходів захисту для себе і студентів від COVID-19. Згідно із заявою Illinois Federation of Teachers, угода надасть викладачам можливість віддаленої роботи, якщо вони або член їх сім’ї мають ослаблений імунітет.

Коли студенти повернуться до кампусу в кінці серпня, то повинні будуть носити маски всередині приміщень університету, таких як бібліотека, навчальні аудиторії та столові.

Відповідно до інформації веб-сайту NIU, студенти повинні бути вакциновані або надати підтвердження того, що не можуть цього зробити через релігійні, медичні або інші причини.

Університет також пропонує всім студентам, які представили доказ вакцинації, винагороду в розмірі 100 доларів, які можуть бути зараховані на їх студентський рахунок та витрачені на харчування або придбання товарів в книжковому магазині.