Чиказький центр по догляду і контролю за тваринами планують перейменувати в честь офіцера Елли Френч

0
177

З’явилася нова можливість вшанувати пам’ять загиблого офіцера поліції Чикаго Елли Френч.

“Сhange.org petition” сподівається перейменувати Чиказький центр по догляду і контролю за тваринами в честь офіцера Елли Френч. На похоронах Френч її напарник говорив про любов Френч до тварин. Вона часто підбирала бездомних тварин під час патрулювання. Френч також полюбляла допомагати тваринам з притулку. Станом на ранок середи петиція зібрала майже 21.000 підписів.

Нагадаємо, що Френч був застрелена 7 серпня в West Englewood.

Море офіцерів в парадній синій формі зібралося біля каплиці Святої Рити Касійської минулого тижня, коли мер Лорі Лайтфут, високопоставлені чиновники департаменту, друзі і члени родини повільно увійшли всередину на похорон Френч.

Мати Френч та офіцер Джошуа Блас, третій напарник Френч в ту ніч, який намагався врятувати їй життя, виступили з промовою.

“Елла так пишалася, що була членом вашої родини”, – сказала Елізабет Френч. “Кожен день ви виходите з дому, щоб служити і захищати”.

“Вона була галасливою, веселою і товариською, – сказав Блас. “Їй завжди подобалося пізнавати людей і розмовляти з ними. Вона була веселою і завжди посміхалася … Елла, ти відмінний поліцейський і напарник. Спасибі тобі за прекрасні спогади. Я сумую за тобою”.

Єлизавета Нестеренко